Ideo Force dołącza do IAB Polska

8 maja 2017
IAB Polska jest częścią międzynarodowego stowarzyszenia skupiającego największe organizacje rynku interaktywnego. Z dumą możemy pochwalić się, że dołączyliśmy do tego prestiżowego grona.
Czytaj dalej

Zaproszenie do Premier Partners Awards

26 kwietnia 2017
Od lat aktywnie współpracujemy z Google. Byliśmy uczestnikami prestiżowego programu Rising Stars, a w lipcu 2016 otrzymaliśmy status Google Premier Partner, przyznawany najlepszym agencjom interaktywnym. Teraz nominowano nas do Premier Partner Awards.
Czytaj dalej

Content marketing, współczesny poradnik po marketingu treści

1 marca 2017
Content marketing od kilku lat utrzymuje się pośród najpopularniejszych trendów marketingowych na świecie. Postanowiliśmy zebrać i uporządkować wiedzę na jego temat w naszej nowej książce pt. Content marketing, współczesny poradnik po marketingu treści.
Czytaj dalej

Zdobywamy certyfikat Bing Ads Accredited Professional

27 lutego 2017
W Ideo Force mamy ciągły głód zdobywania nowych umiejętności. Tym razem możemy pochwalić się zdobyciem certyfikatu Bing Ads Accredited Professional, który dołączy do całkiem już sporej kolekcji.
Czytaj dalej

Ideo w Google Partners Rising Stars

20 marca 2015
Miło nam poinformować, iż zostaliśmy zaproszeni przez Google do wzięcia udziału w programie Google Partners Rising Stars.
Czytaj dalej

Certyfikowani specjaliści Google Analytics

11 kwietnia 2014
Google Analytics Individual Qualification to certyfikat kwalifikowanego specjalisty Google Analytics. Jest on uznawany w środowisku web analytics, jako świadectwo wiedzy i umiejętności w zakresie analityki internetowej.
Czytaj dalej
  17  18  19  20  21  22  23  24  25 ...25