Ideo Force ze statusem Allegro Ads Partner!

25 stycznia 2024
Allegro to najbardziej rozpoznawalny marketplace w Polsce, który posiada swój własny ekosystem reklamowy. Od lat wspieramy klientów w prowadzeniu działań na tej platformie, a teraz otrzymaliśmy specjalny certyfikat – Allegro Ads Partner.
Czytaj dalej

Tak minął nam rok! Przegląd wydarzeń 2023 w Ideo Force

19 grudnia 2023
Czas na podsumowanie 2023 roku w Ideo Force. Ostatnie 12 miesięcy w naszej agencji było bardzo intensywne, co można uznać m.in. za pokłosie szybkiego rozwoju nowoczesnych technologii i rosnącego tempa zmian w obszarze digital marketingu i e-commerce.
Czytaj dalej

Ideo Force po raz 3. Gazelą Biznesu!

18 grudnia 2023
Mamy przyjemność ogłosić, że Ideo Force już po raz 3. otrzymało prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu. To nie tylko potwierdzenie dynamicznego rozwoju naszej agencji, ale także dowód zaufania, którym darzą nas nasi klienci. Dziękujemy!
Czytaj dalej

AI pod lupą naszych ekspertów

15 grudnia 2023
Końcówka roku w Ideo Force to nie tylko czas realizacji licznych projektów, ale też dzielenia się wiedzą i doświadczeniem na łamach branżowych czasopism i wydarzeń. Tym razem na tapet wzięliśmy sztuczną inteligencję oraz…cookieless.
Czytaj dalej

Intensywny październik w Ideo Force!

2 listopada 2023
Za nami bardzo intensywny miesiąc. W październiku uczestniczyliśmy w kilku branżowych wydarzeniach, sami także organizując jedno z nich. Byliśmy m.in. na Mobile Trends for Experts i Fashion Business Congress: E-commerce w modzie. Jednak to nie koniec...
Czytaj dalej

Łączymy teorię z praktyką. Stawiamy na edukację!

2 października 2023
Początek roku akademickiego to szczególny czas w naszej agencji, gdyż mocno angażujemy się w działalność dydaktyczną. Wspieramy merytorycznie kilka kierunków studiów. Sprawdź, na jakich uczelniach można nas spotkać.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...25