Wykład otwarty o employer brandingu

18 grudnia 2019
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiedzą i doświadczeniem należy się dzielić. Dlatego, już kolejny raz byliśmy współorganizatorem wykładu otwartego na UTH w Warszawie. O employer brandingu mówiła Joanna Tymowicz.
Czytaj dalej

IX Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

2 grudnia 2019
Ideo Force wzięło udział w wydarzeniu promującym marketing w jednostkach samorządu terytorialnego - marketing terytorialny. Tym razem Kongres był okazją do zupełnie nowego spojrzenia na komunikację w samorządzie, która odbywa się również w social media.
Czytaj dalej

LinkedIn Local Rzeszów #5

15 listopada 2019
Za nami 5. edycja LinkedIn Local Rzeszów. I tym razem frekwencja była imponująca. Prelegenci podzielili się swoim bogatym doświadczeniem, a uczestnicy aktywnie brali udział w networkingu – wydarzenie możemy zaliczyć jak najbardziej do udanych!
Czytaj dalej

Trzecia edycja Konferencji Lunch z e-commerce

21 października 2019
8 prelekcji, warsztaty, premiera książki, networking i smaczny lunch. Za nami 3. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, a więc czas na podsumowanie. Wydarzenie, które licznie zgromadziło przedstawicieli branży e-commerce, możemy uznać za udane!
Czytaj dalej

Drugie wydanie książki o content marketingu

19 października 2019
Content marketing – współczesny poradnik po marketingu treści doczekał się drugiego wydania! Autorzy książki, Wojciech Szymański i Magdalena Tobiasz uznali, że czas na odświeżenie szaty graficznej i udoskonalenie zawartości publikacji z 2016 roku.
Czytaj dalej

Ideo Force na Google Partners Summit

24 września 2019
We wrześniu uczestniczyliśmy w Google Partners Summit. Tym razem spotkanie agencji współpracujących z Google miało na celu przybliżyć tematykę automatyzacji oraz jej wpływu na cyfrowy świat. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...12