Digital Transformation Playbook

10 marca 2020
Digital Transformation Playbook to wynik połączenia sił firm należących do IAB Europe i IAB Polska. Ideo Force znalazło się w gronie znanych i cenionych marek, prezentując ewolucję koncepcji marketingowych.
Czytaj dalej

Ideo Force w programie Digital Champions Program

14 lutego 2020
Ideo Force bierze udział w nowej inicjatywie rozwojowej Google skierowanej do agencji. Digital Champions to kilkumiesięczny program szkoleniowy, w ramach którego specjaliści uzyskują wiedzę o efektywnym wykorzystaniu rozwiązań reklamowych Google.
Czytaj dalej

Podsumowanie działań Ideo Force w 2019

20 grudnia 2019
Wyzwania, projekty, wystąpienia. Bez wątpienia 2019 rok obfitował w wydarzenia, które jeszcze na długo zostaną w nam w pamięci. Zapraszamy na relację z aktywności Ideo Force w minionych 12 miesiącach!
Czytaj dalej

Wykład otwarty o employer brandingu

18 grudnia 2019
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wiedzą i doświadczeniem należy się dzielić. Dlatego, już kolejny raz byliśmy współorganizatorem wykładu otwartego na UTH w Warszawie. O employer brandingu mówiła Joanna Tymowicz.
Czytaj dalej

IX Kongres Innowacyjnego Marketingu w Samorządach

2 grudnia 2019
Ideo Force wzięło udział w wydarzeniu promującym marketing w jednostkach samorządu terytorialnego - marketing terytorialny. Tym razem Kongres był okazją do zupełnie nowego spojrzenia na komunikację w samorządzie, która odbywa się również w social media.
Czytaj dalej

LinkedIn Local Rzeszów #5

15 listopada 2019
Za nami 5. edycja LinkedIn Local Rzeszów. I tym razem frekwencja była imponująca. Prelegenci podzielili się swoim bogatym doświadczeniem, a uczestnicy aktywnie brali udział w networkingu – wydarzenie możemy zaliczyć jak najbardziej do udanych!
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...12