Wojciech Szymański wystąpił podczas XXIII Kongresu Profesjonalistów PR

27 września 2023
Prezes Zarządu Ideo Force - Wojciech Szymański, wystąpił podczas XXIII Kongresu Profesjonalistów PR. To prestiżowe, ogólnopolskie wydarzenie, którego celem jest integracja środowiska i edukowanie kolejnych pokoleń ludzi związanych z public relations.
Czytaj dalej

7. edycja Konferencji Lunch z e-commerce dobiegła końca!

12 września 2023
W piątek 8 września odbyła się 7. edycja Konferencji Lunch z e-commerce pt. „Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce”. Serdecznie zapraszamy na relację z przebiegu wydarzenia.
Czytaj dalej

Ideo Force świętuje jubileusz 10-lecia Izby Gospodarki Elektronicznej!

25 sierpnia 2023
W tym roku Izba Gospodarki Elektronicznej obchodzi 10-lecie swojej działalności. Z tej okazji zorganizowano wyjątkowy jubileusz, w którym uczestniczyli Prezes Zarządu Ideo Force - Wojciech Szymański oraz Wiceprezeska Zarządu – Joanna Tymowicz.
Czytaj dalej

Zorganizowaliśmy szkolenie z wykorzystania ChatGPT w marketingu i sprzedaży

8 sierpnia 2023
„Efektywne wykorzystanie ChatGPT do marketingu i sprzedaży w Twojej firmie” to tytuł szkolenia, które 25 lipca odbyło się w rzeszowskiej siedzibie Ideo Force. Warsztaty poprowadził nasz Creative & Content Manager – Paweł Szczyrek.
Czytaj dalej

Jak wyglądało pierwsze półrocze 2023 roku w Ideo Force?

14 lipca 2023
Pierwsze półrocze 2023 roku w Ideo Force było bardzo intensywne. Upłynęło m.in. pod hasłem webinarów, których jak dotychczas zorganizowaliśmy już 5, a w planach mamy kolejne. Zapraszamy na przegląd najważniejszych wydarzeń z ostatnich 6. miesięcy.
Czytaj dalej

Artykuły ekspertów Ideo Force w czołowych branżowych czasopismach

12 lipca 2023
Zarówno GA4, jak i AI można zaliczyć do 2. najgorętszych tematów ostatniego półrocza w branży handlu elektronicznego (i nie tylko). Nasi eksperci – Mateusz Bober i Tomasz Kwiatkowski wypowiedzieli się na te tematy na łamach prestiżowych czasopism.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...25