Drugie wydanie książki o content marketingu

19 października 2019
Content marketing – współczesny poradnik po marketingu treści doczekał się drugiego wydania! Autorzy książki, Wojciech Szymański i Magdalena Tobiasz uznali, że czas na odświeżenie szaty graficznej i udoskonalenie zawartości publikacji z 2016 roku.
Czytaj dalej

Ideo Force na Google Partners Summit

24 września 2019
We wrześniu uczestniczyliśmy w Google Partners Summit. Tym razem spotkanie agencji współpracujących z Google miało na celu przybliżyć tematykę automatyzacji oraz jej wpływu na cyfrowy świat. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia.
Czytaj dalej

Gromkie brawa dla InternetBeta 2019

16 września 2019
InternetBeta to prestiżowe wydarzenie, które przyciąga uczestników i prelegentów z całej Polski. W tym roku jednym z występujących i reprezentujących Ideo Force był Wojciech Szymański, który przedstawił case study jednego z naszych projektów.
Czytaj dalej

Wakacyjna Akademia SEO

22 sierpnia 2019
Wierzymy, że zgłębianie tajników SEO jest dla wszystkich – bez względu na branżę i działalność zawodową. Stąd też idea spotkań w formie szkoleń, które zorganizowaliśmy w Ideo Force. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z trzydniowego szkolenia.
Czytaj dalej

Wykład otwarty o generowaniu sprzedaży w e-commerce

10 lipca 2019
Dzielimy się wiedzą z zakresu e-commerce współorganizując wydarzenia naukowe. Wojciech Szymański podczas wykładu otwartego na UTH zaprezentował słuchaczom metody zwiększające sprzedaż w sklepach internetowych.
Czytaj dalej

Podsumowanie II kwartału

3 lipca 2019
Drugi kwartał za nami. Był równie pracowity, jak poprzedni. Przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które odbyły się podczas minionych tygodni. Staramy się, aby podejmowane działania, miały przede wszystkim odzwierciedlanie w naszej pracy.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...12