Gromkie brawa dla InternetBeta 2019

16 września 2019
InternetBeta to prestiżowe wydarzenie, które przyciąga uczestników i prelegentów z całej Polski. W tym roku jednym z występujących i reprezentujących Ideo Force był Wojciech Szymański, który przedstawił case study jednego z naszych projektów.
Czytaj dalej

Wakacyjna Akademia SEO

22 sierpnia 2019
Wierzymy, że zgłębianie tajników SEO jest dla wszystkich – bez względu na branżę i działalność zawodową. Stąd też idea spotkań w formie szkoleń, które zorganizowaliśmy w Ideo Force. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z trzydniowego szkolenia.
Czytaj dalej

Wykład otwarty o generowaniu sprzedaży w e-commerce

10 lipca 2019
Dzielimy się wiedzą z zakresu e-commerce współorganizując wydarzenia naukowe. Wojciech Szymański podczas wykładu otwartego na UTH zaprezentował słuchaczom metody zwiększające sprzedaż w sklepach internetowych.
Czytaj dalej

Podsumowanie II kwartału

3 lipca 2019
Drugi kwartał za nami. Był równie pracowity, jak poprzedni. Przygotowaliśmy zestawienie wydarzeń, które odbyły się podczas minionych tygodni. Staramy się, aby podejmowane działania, miały przede wszystkim odzwierciedlanie w naszej pracy.
Czytaj dalej

Relacja z Festiwalu SEO 2019

3 lipca 2019
Festiwal SEO to jedno z najważniejszych eventów organizowanych dla branży SEO i e-commerce. Wiele inspiracji, wiedzy i nowych znajomości... Uwielbiamy to, więc nie mogło nas tam zabraknąć. Co dokładnie na nas czekało w Katowicach? Zobaczcie sami.
Czytaj dalej

LinkedIn Local Rzeszów #4

28 czerwca 2019
LinkedIn Local to światowy ruch gromadzący społeczność biznesową, która chce poszerzać horyzonty, sieć kontaktów towarzyskich i spędzać czas w przyjaznej atmosferze. Spotkania w Rzeszowie cieszą się coraz większą popularnością. Za nami już 4. edycja!
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...12