Ideo Force w finale semKRK Awards

17 czerwca 2019
Prowadzona przez nas kampania Google Ads została doceniona. Zakwalifikowaliśmy się do finału semKRK Awards 2019. Specjalne wyróżnienia dla najlepszych kampanii zostaną wręczone już 19 czerwca!
Czytaj dalej

Ideo Force podpowiada, jak mówić o marce

27 maja 2019
Ideo Force chętnie bierze udział w dyskusjach mających pogłębianie wiedzy. Wydarzenia, takie jak te organizowane wraz z Inkubatorem Technologicznym SAMSUNG, to ogromne pole do prowadzenia konsultacji, ale również możliwość czerpania inspiracji.
Czytaj dalej

Sukcesy naszych klientów - naszym sukcesem

7 maja 2019
„Pomagamy markom odnosić sukcesy w Internecie”. Przepis na sukces jest prosty: każdy realizowany projekt jest prowadzony tak, jakbyśmy sami chcieli być obsłużeni. Zobacz, jak pomagamy markom zaistnieć, rozwijać się i sprzedawać w sieci.
Czytaj dalej

Szkolimy z narzędzi Social Media

29 kwietnia 2019
O tym jakie są sprawdzone i skuteczne narzędzia w pracy z Social Media można się było dowiedzieć dziś, podczas drugiego dnia Kongres Profesjonalistów Public Relations, gdzie poprowadziliśmy warsztat praktyczny!
Czytaj dalej

Druga edycja konferencji Lunch z e-commerce

18 kwietnia 2019
2. edycja konferencji Lunch z e-commerce już za nami. 38 piętro, słoneczna pogoda, dopisujące humory, pyszny lunch, treściwe prelekcje, wartościowy networking... było wspaniale!
Czytaj dalej

Pracowity I kwartał

11 kwietnia 2019
Miniony kwartał dla Ideo Force przebiegł w rytmie intensywnej pracy i wyzwań. Z miesiąca na miesiąc stawialiśmy sobie poprzeczkę coraz wyżej, aby na koniec móc z radością powiedzieć: zrobiliśmy więcej niż planowaliśmy i jesteśmy z tego dumni!
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...12