Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku 2023 – przegląd wydarzeń

29 czerwca 2023
Konkurs Dyrektor e-Commerce Roku 2023 został już rozstrzygnięty, jednak towarzyszyło mu także szereg innych ciekawych wydarzeń, którym postanowiliśmy przyjrzeć się z bliska. Zapraszamy do zapoznania się z ich przeglądem.
Czytaj dalej

7. edycja Konferencji Lunch z e-commerce już we wrześniu!

14 czerwca 2023
Mamy przyjemność poinformować, że 7. edycja Konferencji Lunch z e-commerce odbędzie się już 8 września w Warszawie. Tym razem spotkamy się pod hasłem: „Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce”.
Czytaj dalej

Tomasz Kwiatkowski nominowany w konkursie Dyrektor e-Commerce Roku 2023!

2 czerwca 2023
Mamy przyjemność poinformować, że Tomasz Kwiatkowski otrzymał nominację w konkursie Dyrektor e-Commerce Roku 2023, w kategorii Long Term Cooperation.
Czytaj dalej

Artykuł Wojciecha Szymańskiego na łamach Magazyn Online Marketing

31 maja 2023
Remarketing i retargeting - typowe błędy i niestandardowe pomysły na przyciąganie klientów. To tytuł artykułu, którego autorem jest Dyrektor Zarządzający Ideo Force – Wojciech Szymański. Publikacja ukazała się w portalu – Magazyn Online Marketing.
Czytaj dalej

Ideo Force w gronie Pracodawców DIMAQ

24 maja 2023
Ideo Force otrzymało status Pracodawcy DIMAQ, co oznacza, że w naszym zespole pracują specjaliści, posiadający kwalifikacje, potwierdzone prestiżowym, międzynarodowym certyfikatem DIMAQ.
Czytaj dalej

Jesteśmy po gali wręczenia Diamentów Forbesa!

8 maja 2023
Pod koniec kwietnia Dyrektor Zarządzający Ideo Force – Wojciech Szymański oraz Wiceprezeska Zarządu – Joanna Tymowicz wzięli udział w uroczystej gali wręczenia Diamentów Forbesa.
Czytaj dalej
  1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...25