Szkolimy z narzędzi Social Media

29 kwietnia 2019
O tym jakie są sprawdzone i skuteczne narzędzia w pracy z Social Media można się było dowiedzieć dziś, podczas drugiego dnia Kongres Profesjonalistów Public Relations, gdzie poprowadziliśmy warsztat praktyczny!
Czytaj dalej

Druga edycja konferencji Lunch z e-commerce

18 kwietnia 2019
2. edycja konferencji Lunch z e-commerce już za nami. 38 piętro, słoneczna pogoda, dopisujące humory, pyszny lunch, treściwe prelekcje, wartościowy networking... było wspaniale!
Czytaj dalej

Pracowity I kwartał

11 kwietnia 2019
Miniony kwartał dla Ideo Force przebiegł w rytmie intensywnej pracy i wyzwań. Z miesiąca na miesiąc stawialiśmy sobie poprzeczkę coraz wyżej, aby na koniec móc z radością powiedzieć: zrobiliśmy więcej niż planowaliśmy i jesteśmy z tego dumni!
Czytaj dalej

Gościmy na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

2 kwietnia 2019
AHE w Łodzi to uczelnia kierująca swoich studentów w stronę nowych mediów i technologii, które są rynkową codziennością. W ramach propagowania wiedzy zorganizowany został cykl szkoleń „Akademia Nowych Mediów”, adresowanych do szerokiego grona odbiorców.
Czytaj dalej

Studenci Politechniki Rzeszowskiej żądni branżowej wiedzy

21 marca 2019
Digital, rynek interaktywny, e-marketing – cieszy nas rosnąca chęć zgłębiania tych tematów, szczególnie pośród studentów. To oni niedługo wejdą na rynek pracy, jako przyszli specjaliści, ze świeżymi i kreatywnymi pomysłami.
Czytaj dalej

Ideo Force zdobywa wiedzę od Google

12 marca 2019
Rozwój i stałe udoskonalanie naszych umiejętności to kwestia, która towarzyszy nam każdego dnia i ma bezwzględny wpływ na jakość oferowanych usług. Dlatego czujemy ogromną radość, kiedy dostajemy zaproszenia na szkolenia od samego Google.
Czytaj dalej
  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...12