Gościmy na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi

2 kwietnia 2019
AHE w Łodzi to uczelnia kierująca swoich studentów w stronę nowych mediów i technologii, które są rynkową codziennością. W ramach propagowania wiedzy zorganizowany został cykl szkoleń „Akademia Nowych Mediów”, adresowanych do szerokiego grona odbiorców.
Czytaj dalej

Studenci Politechniki Rzeszowskiej żądni branżowej wiedzy

21 marca 2019
Digital, rynek interaktywny, e-marketing – cieszy nas rosnąca chęć zgłębiania tych tematów, szczególnie pośród studentów. To oni niedługo wejdą na rynek pracy, jako przyszli specjaliści, ze świeżymi i kreatywnymi pomysłami.
Czytaj dalej

Ideo Force zdobywa wiedzę od Google

12 marca 2019
Rozwój i stałe udoskonalanie naszych umiejętności to kwestia, która towarzyszy nam każdego dnia i ma bezwzględny wpływ na jakość oferowanych usług. Dlatego czujemy ogromną radość, kiedy dostajemy zaproszenia na szkolenia od samego Google.
Czytaj dalej

Rozmowy nad Nilem o Internecie

1 marca 2019
Luty dla wszystkich pasjonatów marketingu zakończył się mocnym akcentem! 28.02 odbyło się po raz kolejny wydarzenie Kolbuszowa 2.0. Reprezentował nas Paweł Szczyrek, który odpowiedział na pytanie: „Czy e-commerce bez chatbotów jest skazany na porażkę?”
Czytaj dalej

Eksperci Ideo o intranetach

21 lutego 2019
Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwoliły na kompleksowe opisanie studium przypadków wdrożeń systemów intranetowych w polskich firmach. Na papier zostało przelane serce komunikacji wewnętrznej.
Czytaj dalej

Ideo Force na SEO MeetUp

19 lutego 2019
Chętnie wspieramy i bierzemy udział w wydarzeniach, które wnoszą sporą dawkę marketingowej wiedzy. SEO MeetUp to spotkanie skierowane do entuzjastów SEO, więc nie mogło zabraknąć na nim Ideo Force.
Czytaj dalej
  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...12