Kwiecień pełen branżowej wiedzy!

4 maja 2023
Za nami kwiecień, który niewątpliwie był dla nas miesiącem, sprzyjającym dzieleniu się wiedzą. Zorganizowaliśmy 2 branżowe webinary, z czego jeden wyłącznie dla naszych klientów, a drugi dla szerszego grona uczestników. Czego dotyczyły wydarzenia?
Czytaj dalej

Mateusz Bober prelegentem na konferencji txb.digital 2023!

21 kwietnia 2023
20 kwietnia w Poznaniu odbyła się konferencja txb.digital. W jej trakcie wystąpił m.in. nasz Senior UX/UI Designer Mateusz Bober, który wygłosił prelekcję pt. „Data driven UX, czyli optymalizacja User Experience w oparciu o dane”.
Czytaj dalej

Webinar o konfiguracji Google Analytics 4 już za nami

30 marca 2023
Webinar o konfiguracji Google Analytics 4 to już drugie branżowe wydarzenie, które zorganizowaliśmy w marcu. Tym razem zadedykowaliśmy je zarówno firmom, które dopiero planują wdrożenie GA4, jak i chcą sprawdzić, czy narzędzie działa prawidłowo.
Czytaj dalej

Zorganizowaliśmy webinar o sztuce pozycjonowania

17 marca 2023
W dniu 15 marca zorganizowaliśmy bezpłatny webinar pt. „Sztuka pozycjonowania. Czyli jak osiągnąć szczyt w Google?”. Wydarzenie poprowadził nasz ekspert ds. SEO – Piotr Krzyśko, który opowiedział o rozwiązaniach, wspierających pozycjonowanie e-commerce.
Czytaj dalej

Pogłębiamy współpracę z Microsoft

15 lutego 2023
W 2022 roku zdobyliśmy tytuł Microsoft Advertising Partner, co potwierdziło wysokie kompetencje naszych specjalistów, w zakresie prowadzenia płatnych kampanii reklamowych w Microsoft Ads. Obecnie jesteśmy na etapie pogłębienia naszego partnerstwa.
Czytaj dalej

Za nami pierwszy webinar w 2023 roku!

8 lutego 2023
Za nami pierwsze branżowe wydarzenie w tym roku - 7 lutego zorganizowaliśmy webinar pt. „Pozyskuj dzięki SEO i Google Ads. Monetyzuj z Marketing Automation. Czyli jak generować, zwiększać i odzyskiwać ruch w e-commerce?”.
Czytaj dalej
  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...25