LinkedIn Local Rzeszów #B

18 stycznia 2019
LinkedIn Local to globalna inicjatywa do zawiązywania lokalnych znajomości face-to-face. Dotąd zorganizowaliśmy dwie edycje w Rzeszowie, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Stąd też pomysł na 3. spotkanie, tym razem o nazwie #B.
Czytaj dalej

Jak Ideo Force spędziło 2018 rok?

24 grudnia 2018
Mijający rok był dla nas niezwykle intensywny i pracowity. Liczne projekty, pokonywanie nowych wyzwań i nabywanie doświadczeń to rzeczywistość każdej rozwijającej się firmy. My postawiliśmy sobie jednak jeszcze jeden cel – przekazać naszą wiedzę innym!
Czytaj dalej

Lunch z e-commerce

30 listopada 2018
Wiedza smakuje lepiej, gdy można się z nią dzielić, a jeszcze lepiej, gdy jej zdobywanie staje się okazją do pomagania. Tak było podczas Lunchu z e-commerce. 25 zł z każdego biletu przekazaliśmy na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.
Czytaj dalej

Prelekcja na Śniadaniu Biznesowym

22 listopada 2018
Jeśli śniadanie, to tylko w doborowym towarzystwie, najlepiej pasjonatów, którzy każdego dnia wykorzystują swą wiedzę, aby kreować nową rzeczywistość. Kierując się tym przekonaniem, Ideo Force objęło patronatem 7.edycję Śniadania Biznesowego w G2A Arenie.
Czytaj dalej

Ideo Force na SemKRK #10

13 listopada 2018
9 listopada Kraków zamienił się w niekwestionowaną stolicę polskich semowców. To właśnie tutaj spotkali się liczni specjaliści zajmujący się budowaniem pozycji w sieci. Wśród nich obecny był również Wojciech Szymański, managing director Ideo Force.
Czytaj dalej

Z wizytą na Wojnie Światów

9 listopada 2018
Teoria bez praktyki jest niewiele warta. Jeśli ktoś miał wątpliwości w tej kwestii, rozwiać je mógł w Krakowie podczas wydarzenia Wojna światów – zderzenie teorii z praktyka, podczas którego swoją wiedzą podzielił się Wojciech Szymański.
Czytaj dalej
  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ...12