Eksperci Ideo o intranetach

21 lutego 2019
Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwoliły na kompleksowe opisanie studium przypadków wdrożeń systemów intranetowych w polskich firmach. Na papier zostało przelane serce komunikacji wewnętrznej.
Czytaj dalej

Ideo Force na SEO MeetUp

19 lutego 2019
Chętnie wspieramy i bierzemy udział w wydarzeniach, które wnoszą sporą dawkę marketingowej wiedzy. SEO MeetUp to spotkanie skierowane do entuzjastów SEO, więc nie mogło zabraknąć na nim Ideo Force.
Czytaj dalej

LinkedIn Local Rzeszów #B

18 stycznia 2019
LinkedIn Local to globalna inicjatywa do zawiązywania lokalnych znajomości face-to-face. Dotąd zorganizowaliśmy dwie edycje w Rzeszowie, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Stąd też pomysł na 3. spotkanie, tym razem o nazwie #B.
Czytaj dalej

Jak Ideo Force spędziło 2018 rok?

24 grudnia 2018
Mijający rok był dla nas niezwykle intensywny i pracowity. Liczne projekty, pokonywanie nowych wyzwań i nabywanie doświadczeń to rzeczywistość każdej rozwijającej się firmy. My postawiliśmy sobie jednak jeszcze jeden cel – przekazać naszą wiedzę innym!
Czytaj dalej

Lunch z e-commerce

30 listopada 2018
Wiedza smakuje lepiej, gdy można się z nią dzielić, a jeszcze lepiej, gdy jej zdobywanie staje się okazją do pomagania. Tak było podczas Lunchu z e-commerce. 25 zł z każdego biletu przekazaliśmy na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.
Czytaj dalej

Prelekcja na Śniadaniu Biznesowym

22 listopada 2018
Jeśli śniadanie, to tylko w doborowym towarzystwie, najlepiej pasjonatów, którzy każdego dnia wykorzystują swą wiedzę, aby kreować nową rzeczywistość. Kierując się tym przekonaniem, Ideo Force objęło patronatem 7.edycję Śniadania Biznesowego w G2A Arenie.
Czytaj dalej
  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ...12