Ideo Force wśród partnerów IBM

8 listopada 2018
Realizacja celów naszych klientów to dla nas priorytet, dlatego nieustannie poszukujemy rozwiązań, które pozwalają wydajniej wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Nowych narzędzi w tym względzie dostarcza otrzymany status partnera IBM.
Czytaj dalej

II edycja LinkedIn Local w Rzeszowie już za nami!

26 października 2018
LinkedIn Local to inicjatywa zacieśniania sieci kontaktów podczas spotkań na żywo. W lipcu zorganizowaliśmy 1. edycję wydarzenia w Rzeszowie. Cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego następnym krokiem było… zorganizowanie kolejnego!
Czytaj dalej

Dołączamy do Allegro Ads Partner

19 października 2018
Allegro Ads to rozwiązanie pozwalające na prowadzenie efektywnych kampanii sprzedażowych na największym portalu aukcyjnym w Polsce. System jest nieustannie rozwijany, a grono współpracujących z Allegro agencji interaktywnych nieustannie się powiększa.
Czytaj dalej

Ideo Force wśród partnerów Gali Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

11 października 2018
8 października odbyła się ostatnia Kapituła Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Podczas obrad wybrano laureatów, których ogłoszenie nastąpi podczas uroczystej Gali, zaplanowanej na 18 października w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym G2A Arena.
Czytaj dalej

Ideo Force na E-commerce Standard 2018

3 października 2018
E-commerce Standard 2018 za nami. Spotkanie branży stało się świetną okazją do wymiany poglądów dotyczących współczesnego funkcjonowania sklepów internetowych i wyznaczyło trendy rozwojowe przyszłości. Ideo Force znalazło się wśród gości wydarzenia.
Czytaj dalej

E-marketing - studia podyplomowe pod patronatem Ideo Force

21 września 2018
Praca przy ambitnych projektach, obserwowanie narodzin nowych trendów, kreowanie rzeczywistości poprzez komunikację cyfrową i wiele innych niesamowitych wydarzeń to codzienność pracy w branży e-marketingowej. Brzmi dobrze? Zdecydowanie tak!
Czytaj dalej
  4  5  6  7  8  9  10  11  12 ...12