Jak badać satysfakcję pracowników w firmie? Zorganizowaliśmy o tym webinar!

7 grudnia 2022
Badania satysfakcji pracowników katalizatorem rozwoju marki pracodawcy to tytuł bezpłatnego webinaru, który zorganizowaliśmy 7. grudnia. Uczestnicy wydarzenia mogli dowiedzieć się m.in. jak profesjonalnie zbadać opinię pracowników w firmie.
Czytaj dalej

6. Konferencja Lunch z e-commerce już wkrótce. Jak wyglądały poprzednie edycje?

6 grudnia 2022
Początki Konferencji Lunch z e-commerce sięgają 2018 roku. To właśnie wtedy zorganizowaliśmy pierwszą edycję tego branżowego wydarzenia. Dzisiaj mamy ich za sobą już 5 i właśnie przygotowujemy się do kolejnej.
Czytaj dalej

Ideo Force zaczyna Cyfrowe Rewolucje z marką Mroomy – zwycięzcą konkursu mBanku

30 listopada 2022
W 3. edycji konkursu Cyfrowe Rewolucje mBanku zwyciężyły firmy – Mroomy i Planteon. Ideo Force, jako partner konkursu wesprze jego laureatów, w zakresie działań z obszaru e-marketingu, pomagając ich markom rozwinąć skrzydła w wirtualnym świecie.
Czytaj dalej

Artykuł naszego eksperta na łamach Nowego Marketingu

14 listopada 2022
Data-Driven User Experience, czyli dlaczego wykorzystanie danych jest kluczowe w procesie optymalizacji doświadczeń użytkowników? O tym na łamach Nowego Marketingu pisze nasz doświadczony UX/UI Designer – Mateusz Bober.
Czytaj dalej

Data Driven UX, czyli wystąpienie Mateusza Bober na Targach eHandlu

31 października 2022
Targi eHandlu to nie tylko networking w gronie osób, zmagających się z podobnymi wyzwaniami, ale również merytoryczne prelekcje ekspertów, dzielących się swoją wiedzą z innymi. W tej edycji, jednym z prelegentów był nasz UX/UI Designer – Mateusz Bober
Czytaj dalej

Zespół Ideo Force na 22. Targach eHandlu

28 października 2022
W dniu 27 października uczestniczyliśmy w 22. Targach eHandlu, które odbyły się w centrum EXPO XXI w Warszawie. Targi to największe w Polsce wydarzenie dla dostawców rozwiązań i przedsiębiorców, działających w branży e-commerce.
Czytaj dalej
  4  5  6  7  8  9  10  11  12 ...25