Prelekcja na Śniadaniu Biznesowym

22 listopada 2018
Jeśli śniadanie, to tylko w doborowym towarzystwie, najlepiej pasjonatów, którzy każdego dnia wykorzystują swą wiedzę, aby kreować nową rzeczywistość. Kierując się tym przekonaniem, Ideo Force objęło patronatem 7.edycję Śniadania Biznesowego w G2A Arenie.
Czytaj dalej

Ideo Force na SemKRK #10

13 listopada 2018
9 listopada Kraków zamienił się w niekwestionowaną stolicę polskich semowców. To właśnie tutaj spotkali się liczni specjaliści zajmujący się budowaniem pozycji w sieci. Wśród nich obecny był również Wojciech Szymański, managing director Ideo Force.
Czytaj dalej

Z wizytą na Wojnie Światów

9 listopada 2018
Teoria bez praktyki jest niewiele warta. Jeśli ktoś miał wątpliwości w tej kwestii, rozwiać je mógł w Krakowie podczas wydarzenia Wojna światów – zderzenie teorii z praktyka, podczas którego swoją wiedzą podzielił się Wojciech Szymański.
Czytaj dalej

Ideo Force wśród partnerów IBM

8 listopada 2018
Realizacja celów naszych klientów to dla nas priorytet, dlatego nieustannie poszukujemy rozwiązań, które pozwalają wydajniej wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Nowych narzędzi w tym względzie dostarcza otrzymany status partnera IBM.
Czytaj dalej

II edycja LinkedIn Local w Rzeszowie już za nami!

26 października 2018
LinkedIn Local to inicjatywa zacieśniania sieci kontaktów podczas spotkań na żywo. W lipcu zorganizowaliśmy 1. edycję wydarzenia w Rzeszowie. Cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego następnym krokiem było… zorganizowanie kolejnego!
Czytaj dalej

Dołączamy do Allegro Ads Partner

19 października 2018
Allegro Ads to rozwiązanie pozwalające na prowadzenie efektywnych kampanii sprzedażowych na największym portalu aukcyjnym w Polsce. System jest nieustannie rozwijany, a grono współpracujących z Allegro agencji interaktywnych nieustannie się powiększa.
Czytaj dalej
  4  5  6  7  8  9  10  11  12 ...12