Ideo Force po raz 3. Gazelą Biznesu!

Gazele Biznesu to najbardziej wiarygodny ranking firm z sektora MŚP, organizowany przez „Puls Biznesu” od 2000 roku. Obecność w zestawieniu oznacza, że przedsiębiorstwo zalicza się do grona firm, prowadzących nie tylko prężną, ale także transparentną działalność.

Zasady zakwalifikowania firmy do rankingu są jasne. Tytuł Gazeli Biznesu może otrzymać organizacja, która w ciągu ostatnich 3 lat nie tylko wygenerowała przychody na określonym poziomie, ale także osiągnęła ich wzrost, nie odnotowując żadnej straty.

Przyznanie Ideo Force Gazeli Biznesu jest dla nas sporym wyróżnieniem, wskazującym, że nasza strategia przynosi zamierzone efekty.

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym klientom oraz partnerom biznesowym za zaufanie, którym zdecydowali się nas obdarzyć.

Tysiące zrealizowanych projektów i możliwość obserwowania tego, jak współpracujące z nami organizacje, rozwijają swoją działalność w środowisku cyfrowym – to dla nas powód do dumy i motywacja do dalszego działania.

Zarówno e-commerce, jak i digital marketing to branże, w których liczy się interdyscyplinarność. Tej nie bylibyśmy w stanie osiągnąć, gdyby nie zespół naszych ekspertów, stale pracujących nad rozwojem kompetencji.

Ta nagroda to kolejny piękny wers, zapisany na kartach historii naszej działalności.

Serdecznie dziękujemy!