Kariera

"Siłą są ludzie. To prawdziwy motor każdego biznesu." Richard Branson.
Joanna Tymowicz
Joanna Tymowicz
Client Service Director w Ideo Force
  • tel. 782 387 793
Napisz do mnie

Cenimy doświadczenie

Z chęcią zatrudniamy osoby z doświadczeniem w branży e-marketingowej. Każdy nowy pracownik wnosi „coś” do firmy i projektów. Cenimy „inne spojrzenie” i możliwość wymiany doświadczeń, opinii i podejścia do zagadnień.

Wymagamy znajomości zagadnień z danej dziedziny, umiejętności obsługi narzędzi niezbędnych w pracy na danym stanowisku oraz otwartości do ludzi i chęci do pracy. Jeśli te wszystkie wymagania są spełnione – na pewno się dogadamy.

Posiadaną wiedzę zawsze weryfikujemy już na etapie rekrutacji. Każdy kandydat dostaje do wykonania zadanie na podstawie którego oceniamy poziom zrozumienia zadania, jakość wykonania i porównujemy z pozostałymi osobami biorącymi udział w procesie rekrutacyjnym.

Wierzymy w młodych

Nie ograniczamy się tylko do zatrudniania specjalistów. Wierzymy w młode, ambitne osoby, które chcą rozwinąć swoją karierę w marketingu sieciowym. Przyjmujemy absolwentów i studentów różnych kierunków – każdy znajdzie „miejsce” dla siebie.

Humaniści odnajdą się w roli copywriterów czy też social media managerów juniorów. Osoby posiadające analityczny umysł mogą spróbować swoich sił na stanowiskach juniorskich: specjalista SEO, Google Ads, e-commerce, UX/UI.

Osoby otwarte, posiadające zdolność szybko uczące się, nie bojące się wyzwań i dodatkowo znające biegle język angielski mogą zostać asystentami Account Managerów, gdzie pod ich okiem zgłębiają wiedzą z obsługi Klientów oraz zarządzania kompleksowymi projektami e-marketingowymi.

Przyjmujemy na praktyki i staże wybranych kandydatów. Również w tym przypadku odbywa się odrębna rekrutacja, gdyż liczba miejsc jest ograniczona i wygrywa najlepszy.

Dbamy o rozwój

Każdy pracownik ma szansę na rozwój w naszej firmie, niezależnie od tego czy z nami pracuje od lat, czy też dopiero zaczął współpracę. Nasza branża zmienia się bardzo dynamicznie, dlatego też bierzemy udział w konferencjach, targach marketingowych, uczestniczymy w szkoleniach zewnętrznych, webinarach krajowych i zagranicznych, aby cały czas być na bieżąco.

Ponadto, organizujemy szkolenia i spotkania wewnętrzne, gdzie wspólnie dzielimy się wiedzą, doświadczeniami, które każdy później może wykorzystać w swoich projektach.

Nie zwlekaj - wyślij swoje CV!

Jeśli jesteś osobą kreatywną, znasz się na tym co robisz i można na Tobie polegać, z chęcią powitamy Cię w naszym gronie! Jeśli chcesz zdobywać doświadczenie, uczyć się nowych rzeczy i rozwijać umiejętności, Ideo Force jest miejscem idealnym dla Ciebie!

Oferujemy pracę w komfortowych warunkach, przyjaznej, swobodnej atmosferze i przede wszystkim mamy elastyczne podejście do pracownika. Chcemy, żeby każdy czuł się u nas dobrze i chciał dać z siebie jak najwięcej.
Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz z nami pracować, daj nam znać! Pisz na praca // ideoforce.pl lub sprawdź aktualne oferty pracy.