Grupa Ideo

Naszym celem jest stać się strategicznym partnerem Twojego rozwoju

Wierzymy, że wspólne działanie jest kluczem do sukcesu, szczególnie w biznesie. Dlatego na pierwszym miejscu stawiamy pracę zespołową i zaufanie.

Jest to też powód, dla którego współtworzymy Grupę Ideo. Łączymy w niej ekspertów z różnych dziedzin, by zapewnić Ci kompleksowe wsparcie w wielu obszarach.

Transformacja cyfrowa to nie tyle technologia, ile nowy sposób korzystania z niej. To także zupełnie nowe podejście do tego, jak wygląda i funkcjonuje Twój biznes. Rozsądnie łącząc kreatywność z doświadczeniem, pomożemy Ci efektywnie wykorzystać potencjał technologii. 

 

Grupę Ideo tworzą:


Ideo Sp. z o.o.

www.ideo.pl

Dedykowane rozwiązania IT, które wznoszą Twój biznes na zupełnie nowy poziom. Wśród nich można wymienić: rozwiązania e-Commerce klasy Enterprise, platformy Learning Management System, platformy Intranetowe, aplikacje mobilne i jedne z największych portali informacyjno-transakcyjnych w Polsce. Do grona naszych klientów należą m.in.:

 


Logito Sp. z o.o.

www.logito.pl

Platforma low-code przyspieszająca transformację cyfrową biznesu. Eksperci od rozwijania i wdrażania autorskiego oprogramowania workflow LOGITO, która pomaga optymalizować dowolne procesy w firmie, m.in. obieg faktur, zarządzanie umowami, dokumenty kadrowe. Wśród klientów Logito znajdują się takie firmy jak: 

 


Ideo Force Sp. z o.o.

www.ideoforce.pl

Agencja e-marketingowa, której celem jest rozwój biznesowy klientów. Eksperci z zakresu między innymi kampanii sprzedażowych i wizerunkowych, analityki internetowej, UX, content marketingu, marketing automation. Wśród klientów Ideo Force znajdują się takie firmy jak: 

 


Motivation Direct Sp. z o.o.

www.motivationdirect.pl

Eksperci od budowania szeroko pojętej lojalności w biznesie. Firma zajmuje się przygotowywaniem i wdrażaniem skutecznych rozwiązań w zakresie programów lojalnościowych, motywacyjnych, promocji konsumenckich, loterii oraz wsparcia sprzedaży. Do grona klientów Motivation Direct należą, m.in.: 

 


Asiston Sp. z o.o.

www.asiston.pl

Systemy WMS oraz MES, które rewolucjonizują zarządzanie produkcją i magazynem. Asiston specjalizuje się w projektowaniu i implementacji dedykowanych rozwiązań, które zwiększają efektywność, ułatwiają kontrolę i usprawniają procesy operacyjne w firmach. Wśród klientów firmy znajdują się, m.in.: 

 

Skontaktuj się z nami
Odpowiadamy w 24 godziny
Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.