Planowanie kampanii

Każda firma ma inne potrzeby, możliwości i pozycję w branży. I każda firma potrzebuje kampanii zaplanowanej, a więc takiej, która ma wyznaczony cel i sposoby jego realizacji, określony budżet i czas, w którym chce osiągnąć wyniki.

Wiemy, że działanie bez planu może przynieść skutki odwrotne do oczekiwanych, dlatego zawsze planujemy kampanie promocyjne. Oferujemy Ci planowanie kampanii marketingowych, w tym stworzenie harmonogramu wydarzeń i wybór kanałów komunikacji. Pomożemy też wdrożyć prace przygotowujące do kampanii.

Daniel Kazanecki
Daniel Kazanecki
Creative and Content Manager
  • 697 258 148
Napisz do mnie

Zanim zaczniesz działać – zaplanuj

Tworzone z wyprzedzeniem plany marketingowe to niezwykle skuteczna praktyka – zarówno w kontekście okazjonalnych kampanii, jak i długofalowej promocji. Pozwalają na efektywne wykorzystanie dostępnego czasu i zasobów oraz sukcesywne realizowanie prac przygotowawczych. Minimalizują ryzyko pomyłek i niepotrzebnego zamieszania w trakcie trwania kampanii.

Istnieją oczywiście zdarzenia, których nie da się przewidzieć, a które mogą wymusić na firmie zmianę przyjętej koncepcji. W taki sposób należy także podchodzić do media planu – jako do ogólnej wizji działań, podlegającej modyfikacjom i adaptacjom wraz z potrzebami firmy czy rynkowymi okolicznościami.

Porządek zwiększa efektywność

Nie istnieje jeden schemat media planów. Zawsze dopasowujemy je do potrzeb klienta – zarówno pod względem samej konstrukcji, jak i zawartości. W każdym jednak przypadku, ich niezaprzeczalną zaletą jest możliwość stałej koordynacji działań – bez względu na wielkość firmy, zespołu projektowego czy ilości wykonawców.

Tworząc harmonogramy dla naszych Klientów dobieramy w porozumieniu z nim odpowiednie kanały komunikacji, planujemy ich wykorzystanie w czasie i dopasowujemy do dostępnych budżetów reklamowych. Projektujemy działania tak, aby przyniosły marce jak największe korzyści i zwrot z inwestycji (ROI) – zarówno w kampaniach okazjonalnych, długofalowych, wizerunkowych i sprzedażowych. 

Zapytaj o ofertę
 

 

Skontaktuj się z nami

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci zrealizować Twoje cele.

Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.

Klienci o nas