Dlaczego my?

Pomagamy markom odnosić sukcesy w Internecie

 Kreujemy wizerunki marek, tworzymy angażujące treści, zwiększamy zasięgi i poprawiamy konwersje. Wywodzimy się z istniejącej od 1999 roku Agencji Interaktywnej i Internet Software House – Ideo. Łączymy kompetencje e-marketingowe z technologicznymi. Potrafimy obsłużyć nawet najbardziej zaawansowane projekty.

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron, performance marketingu, social media marketingu oraz poprawie użyteczności. Kompleksowo obsługujemy e-commerce. Dobieramy najlepsze rozwiązania oraz nieustannie służymy naszą radą, wiedzą i doświadczeniem.

Agencja e-marketingowa i e-commerce

Zespół doświadczonych specjalistów

Do Twojej dyspozycji oddajemy naszych doświadczonych specjalistów. Osoby, które z pasją realizują kolejne projekty, dobierają najlepsze rozwiązania, a przede wszystkim znają się na tym co robią. Nieustannie śledzą i analizują zmieniające się oczekiwania rynku, panujące trendy oraz eksperymentują z nowymi możliwościami promocji. Dbają także o swój własny rozwój i zwiększanie kompetencji. Wierzymy, że doskonaląc siebie, możemy świadczyć usługi najwyższej jakości i zaprowadzić Twoją markę na sam szczyt!

ideo - zdjęcie grupowe

Pomagamy markom w e-marketingu

Doskonale znamy branżę interaktywną i internetową rzeczywistość. Od ponad 18 lat analizujemy i poznajemy potrzeby klientów. Wiemy jakie panują trendy, znamy oczekiwania konsumentów i wymogi rynku. Jesteśmy na bieżąco z technologicznymi i marketingowymi nowinkami. Właśnie dlatego zawsze umiemy zapewnić idealnie dopasowane i efektywne rozwiązania. Każdą powierzoną nam markę traktujemy z troską, dbając o jej dobro i rozwój. Planujemy, tworzymy, wdrażamy, monitorujemy, doradzamy i pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces.

Zwiększamy sprzedaż w e-commerce

Wiemy jak promować sklepy internetowe, podnosić ich rozpoznawalność, a przede wszystkim zwiększać ich sprzedaż. Nasze doświadczenie z e-commerce pozwoliło już wielu sklepom zwiększyć ruch i zyski. Na podstawie zdobytej wiedzy i osiągniętych kompetencji opracowaliśmy własną metodologię pracy ze sklepami internetowymi i generowania dla nich optymalnych wyników sprzedażowych.

Ideo Force agencja e-commerce

Nasz Ekspercki Program Zwiększania Sprzedaży w sklepach internetowych jest ściśle oparty na filozofii tworzenia, szybkiego mierzenia efektów, wyciągania wniosów z podejmowanych działań i działania coraz lepiej. Dlatego stawiamy na elastyczność w pracy z klientem oraz bardzo mocne osadzenie naszych działań na danych. Wyróżniamy się bardzo mocnym wsparciem merytorycznym naszych klientów - zarówno pod kątem możliwości marketingowych jak i technologicznym.

Jak współpracujemy?

W procesie tworzenia kierujemy się dobrem naszych klientów, dlatego dopasowujemy się do preferowanego modelu realizacji projektów. Rozumiemy, że każdy klient i projekt jest inny, a wszystkie decyzje podejmujemy w oparciu o dialog. Podejście, którego używamy w Ideo Force jest proste: opracujemy rozwiązanie dla naszego klienta, tak jakby to była nasza firma. Jesteśmy głęboko przekonani, że jeśli pomagamy promować Twój biznes, powinniśmy chcieć zrobić coś więcej niż tylko przeglądać raporty i omawiać sprawy przez telefon.

Zaawansowane narzędzia

W swojej codziennej pracy wykorzystujemy szereg narzędzi wspierających prowadzenie kampanii e-marketingowych, poprawianie konwersji i użyteczności serwisów www. Wśród nich można wymienić: Google Analytics, Google AdWords, Piwik, KissMetrics, Mouseflow, HotJar, PushCrew, Optimizely, SemStorm, MajesticSEO, Searchmetrics, DeepCrawl, Google Tag Manager, TradeWatch, Istats, Google Search Console, Narzędzia dla Webmastera Bing, Ahrefs, Percolate, Brand24, Sotrender, Sentione czy AWstats i wiele innych.

Posiadamy kwalifikacje techniczne

Jesteśmy powiązani z Ideo – znanym i cenionym dostawcą rozwiązań informatycznych oraz internetowych. Posiadamy szereg autorskich produktów oraz narzędzi z obszarów e-marketingu, e-biznesu oraz e-gov. Ideo to Agencja Interaktywna jak i Software House, która tworzy serwisy internetowe, sklepy online oraz dedykowane oprogramowanie tj. intranety, ekstranety, systemy elektronicznego obiegu dokumentów i informacji, platformy B2B dla małych i dużych firm, a także instytucji publicznych i wiele innych.

Warto zaznaczyć, że od Ideo zaczęła się nasza historia. W pierwszych latach funkcjonowaliśmy jako „Dział Promocji w Wyszukiwarkach Internetowych” Ideo, a od 2005r. jako „Dział Marketingu Internetowego w Ideo Sp. z o.o.”. W 2014 roku zapadła decyzja o utworzeniu Ideo Force - agencji o zintegrowanych kompetencjach zarówno technologicznych, jak i marketingowych.

Więcej o Ideo na stronie www.ideo.pl

Zrealizowane projekty

Mamy na koncie zrealizowanych ponad 1000 projektów e-marketingowych

Pracowaliśmy m.in. dla marek takich jak: BPH TFI, LexisNexis, LG Electronics, Fotojoker, Wolters Kluwer Polska, Multifarb, Melvit, KUKE Finance, Targi Kielce, GlaxoSmithKline, iParts, Uniformix, Bratex, Norsk Maritimt Forlag AS, Instal-Projekt, Sklepkawa, Cobi, Pratt & Whitney Rzeszów.

Działamy także poza Polską

Ideo - Software House i Agencja Interaktywna

Skontaktuj się z nami
 

Nasze certyfikaty

Posiadamy statusy Google Premier Partner oraz Facebook Partner. Nasi specjaliści posiadają certyfikaty potwierdzające ekspercką wiedzę w zakresie sprawdzonych metod tworzenia i optymalizowania stron mobilnych, zarządzania kampaniami reklamowymi w Google oraz Bing, a także w zakresie zarządzania systemem Google Analytics.

adwords
analytics
certyfikat
bing ads