Szkolenie SCORM

Opracowanie treści szkoleń e-learningowych w formacie SCORM to usługa, która łączy w sobie metodykę nauczania z nowymi technologiami. Stworzone materiały szkoleniowe są interaktywne i angażujące, a także dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów Twojej organizacji.

Bezplatna konsultacja
Jakub Zygmunt
Jakub Zygmunt
Account Manager
  • tel. 796 071 870

Chcesz edukować pracowników? Szkolenia SCORM przekażą wiedzę, a także pozwolą na sprawdzenie postępów i efektów uczenia się, dzięki interaktywnym testom. To rozwiązanie kompatybilne z Twoim narzędziem e-learningu.

W Ideo Force opracujemy treści kursu na podstawie materiałów, które posiadasz lub sami znajdziemy wykwalifikowanych specjalistów i przygotujemy szkolenie od podstaw.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza usługa obejmuje:

  • Analizę celów edukacyjnych – stawiamy na wnikliwe zrozumienie Twoich potrzeb i oczekiwań, aby zapewnić uczestnikom szkolenia najbardziej wartościową wiedzę.
  • Projektowanie edukacyjne – szkolenie powstaje w oparciu o sprawdzone metody dydaktyczne w celu maksymalizacji efektów uczenia się.
  • Tworzenie właściwej struktury kursu – tworzeniu treści towarzyszy logika i przejrzystość, które kierują użytkownika przez proces nauki bez zbędnych komplikacji.
  • Interaktywną prezentację treści – zastosowanie multimediów i elementów interaktywnych w celu zwiększenia zaangażowania i ułatwienia przyswajania wiedzy.
  • Dopasowanie do standardu SCORM – treści są kompatybilne z popularnymi systemami LMS w celu łatwej implementacji, przyswajania wiedzy i śledzenia postępów.
Edukuj swój zespół i wykorzystaj pełen potencjał szkoleń SCORM!
Skonsultuj się

 

Poznaj szkolenia typu SCORM

Szkolenia SCORM to standard w e-learningu, który pozwala twórcom kursów na elastyczne modelowanie jego struktury. Można samodzielnie definiować ramy, treść, a także sposób prezentacji materiału, co jest kluczowe dla dostosowania szkolenia do specyficznych potrzeb uczących się.

Szkolenia SCORM są zgodne z większością systemów LMS (Learning Management System), co ułatwia ich wdrożenie i śledzenie postępów użytkowników. Jest to optymalne rozwiązanie dla organizacji szukających efektywnych i personalizowanych programów edukacyjnych online.

Napędzaj rozwój z Ideo Force – odkryj siłę szkoleń SCORM

Zrozumienie potrzeb odbiorców, tworzenie przekazów odpowiadających na ich zapytania oraz doświadczenie w dostosowywaniu treści do różnych kanałów dystrybucji, czynią Ideo Force idealnym partnerem w kreowaniu kursów e-learningowych, które przekładają się na realne rezultaty biznesowe i edukacyjne.

  • Zapewnienie spójności marki,
  • dostarczenie wartościowej i atrakcyjnej językowo treści,
  • subtelne wplecenie elementów reklamowych,

…to tylko niektóre z korzyści płynących z wyboru Ideo Force jako dostawcy treści szkoleniowych.

Content marketing to nie tylko tekst - to strategia - która pozwala zbudować wizerunek firmy jako eksperta w swojej dziedzinie.

Dzięki doświadczeniu i wiedzy naszych copywriterów, Twój zespół zostanie odciążony od złożonych zadań związanych z projektowaniem edukacyjnym i produkcją treści. Specjaliści Ideo Force sprawią, że każde szkolenie będzie nie tylko zgodne z najwyższymi standardami językowymi, ale także przystępne i angażujące dla uczestników.

Klienci o nas

Dlaczego my?

Dlaczego_warto_z_nami_wspolpracowac_ideo_force

Nasze doświadczenie z e-commerce pozwoliło już wielu sklepom zwiększyć ruch i zyski.

Współpraca z agencją e-commerce ułatwia prowadzenie sklepu na wielu płaszczyznach.

Jako agencja e-commerce generujemy sprzedaż w e-commerce, pomagamy, doradzamy.

Nasze kompetencje potwierdzone są certyfikatami: Google Partner i Meta Business Partners.

Zapewniamy pomoc na każdym etapie, począwszy od biznesplanu, a kończąc na opracowaniu strategii marketingowej.

Nasi klienci współpracują z indywidualnym opiekunem, który łączy rolę kierownika projekt oraz doradcy marketingowego.

Wśród naszych klientów są liderzy w swoich branżach na rynku w Polsce i Europie.

Dostosowujemy się do modelu i stylu komunikacji klienta (np. ticketowanie w Redminie, Asana).

Zajmujemy się również integracjami - połączenie poszczególnych systemów daje lepszy efekt niż korzystanie z każdego z nich osobno.

Kanały social media są idealnym polem do działań employer brandingowych. Na profilach marki pokazują swoją kulturę organizacyjną, prezentują sylwetki pracowników, celebrują wspólnie sukcesy oraz zachęcają do szybkiej interakcji z potencjalnym pracodawcą.
Indeks satysfakcji wśród badanych pracowników pozwala w sposób prosty zobrazować nastroje w firmie. Dzięki analizie odpowiedzi możliwa jest typologizacja pracowników ze względu na ich zadowolenie z pracy oraz przywiązanie do firmy.
Strona internetowa jest najważniejszym kanałem dystrybucji content marketingu, a dla firmy stanowi miejsce, w którym mówi o swojej ofercie, zamieszcza aktualne informacje o działalności i dane kontaktowe.
W dobie komunikatorów i połączeń telefonicznych oraz dostępu do informacji wciąż ogromne znaczenie w komunikacji klientami ma newsletter. Tworzymy newslettery na podstawie przemyślanego szablonu.
Kreujemy wizerunek zewnętrzny poprzez intensywne działania w Internecie wykorzystując w tym celu serwisy social media, content marketing oraz video marketing. Realizujemy niestandardowe rozwiązania: grywalizacje, konkursy itd.
Dzięki ścisłej współpracy z Ideo nasza oferta obejmuje również opracowywanie i wdrażanie dedykowanych narzędzi do internal brandingu. Układamy procesy przekazywania tożsamości marki, wartości i wizji pracownikom.
Przeprowadzamy audyty i warsztaty wewnętrze, które są podstawą do zbudowania strategii EB. Badamy również postrzeganie marki pracodawcy na rynku. Analizujemy konkurencję, sprawdzamy ich ofertę i komunikację.
Doradzamy w wyborze kanałów komunikacji, narzędzi i rozwiązań informatycznych. Usprawniamy istniejące rozwiązania i tworzymy nowe
Skontaktuj się z nami
Odpowiadamy w 24 godziny
Administratorem udostępnionych przez Ciebie danych osobowych jest Ideo Force Sp. z o.o. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne do świadczenia usług na Twoją rzecz uniemożliwi ich świadczenie. Dowiedz się więcej o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci uprawnieniach w Polityce prywatności.