E-commerce

Marketing dla e-commerce realizujemy w oparciu o lejek sprzedażowy, czyli prowadząc klienta przez ścieżkę zakupową od momentu poszukiwania aż po sam zakup.

Sprowadzamy klientów do Twojego sklepu internetowego, optymalizujemy konwersję oraz tworzymy spójną strategię sprzedażową. Generujmy efekty w e-commerce! Zwiększamy sprzedaż!

Joanna Tymowicz
Joanna Tymowicz
Client Service Director
 • tel. 782 387 793
Napisz do mnie

Agencja e-commerce

Niezależnie jak dużą firmę prowadzisz i w jakiej branży działasz, wierzymy, że masz potencjał, który świadczy o Twojej wyjątkowości. Każda marka to wartość, która powinna być komunikowana potencjalnym klientom. Dla naszych klientów jesteśmy partnerem strategicznym - jesteśmy agencją e-commerce zdolną do obsługi sklepów internetowych w 360 stopniach działań e-marketingowych.

Jesteśmy profesjonalną agencją e-marketingową specjalizującą się w e-commerce. Nasi klienci czerpią korzyści z wieloletniej wiedzy, najlepszych narzędzi i pasji do doskonalenia eCommerce. Wierzymy w diagnozowanie potencjalnych problemów i możliwości jeszcze przed ustaleniem spersonalizowanego planu lub oferty.

Jesteśmy ekspertami od e-commerce

Regularnie organizujemy konferencje biznesowe gromadzące osoby z branży e-commerce

Cykliczne wydarzenia pod nazwą "Lunch z e-commerce" służą poszerzeniu wiedzy z zakresu e-commerce oraz networkingowi. Nasi klienci mają zagwarantowane bezpłatne wejściówki.

 

Od stworzenia do promocji

Efektywne prowadzenie sprzedaży online to wymagające zadanie. Wiele sklepów internetowych zakładanych i prowadzonych jest bez takich kluczowych aspektów jak: strategie sprzedażowe, określenie grupy docelowej, a co za tym idzie – bez skutecznych działań marketingowych.

W naszym agencyjnym portfolio posiadamy kilkaset zrealizowanych z powodzeniem kampanii marketingowych w sektorze e-commerce. W naszych działaniach opieramy się na lejku sprzedażowym, a co za tym idzie realizuzujemy następujące jego elementy:

 • Tworzymy sklepy internetowe - projektujemy oraz tworzomy rozwiązania B2C oraz B2B.
 • Sprowadzamy ruch i klientów - głównie za pomocą pozycjonowania, reklamy w wynikach wyszukiwania (Google Ads, dawniej Google Adwords), e-mailingu, content marketingu oraz reklamy w social media (m.in. na Facebooku oraz Instagramie) sprowadzamy najbardziej adekwatny ruch do sklepu internetowego.
 • Prowadzimy kampanie sprzedażowe - najpopularniejszymi sposobami zdobywania wartościowego ruchu dla sklepów internetowych są: pozycjonowanie na szeroki ogon fraz kluczowych, kampanie poprzez Google Ads (dawniej Google AdWords) a także Facebook Ads. W ramach realizowanych działań dobierzemy najlepsze słowa kluczowe, które zapewnią wzrost popularności sklepu w możliwie krótkim czasie, a co za tym idzie zwiększą jego potencjał sprzedażowy. Naszą wysoką jakość potwierdzają certyfikaty Google - między innymi: Google Partner PREMIUM oraz Google Partners Rising Star Google Analytics Individual Qualification, Profesjonalista w e-handlu.
 • Konwertujemy ruch na klientów - zgodnie z ideą Inbound Marketingu, według której pracujemy, po zdobyciu wartościowego ruchu należy podejmujemy działania zmierzające do przekonwertowania do na konkretne transakcje. Analizujemy przychodzący ruch, dogłębnie badamy statystyki, podłączamy narzędzia śledzące użytkowników w ramach witryny – doskonale wiemy (i dostarczamy również Tobie tę informację) co robią Użytkownicy i który etap procesu zakupowego należy zoptymalizować. Analizujemy sklepy internetowe pod kątem użyteczności i dostępności. Jednak to co czyni nas prawdziwymi liderami to to, że całościowo podpowiadamy właścicielom sklepów co zmienić w strategii, aby zwiększyć ilość i wartość transakcji.
 • Przyciągamy (ponownie) klientów - ponowne przyciągnięcie klientów jest jedną z fundamentalnych zasad skutecznego marketingu w e-commerce. My wykorzystujemy do tego klika sposobów: systemy lojalnościowe, remarketing poprzez e-maile oraz remarketing z wykorzystaniem Google Ads lub platform RTB (w tym automation marketing).
 • Wdrażamy programy partnerskie i lojalnościowe - liczne badania marketingowe dowodzą, że stali klienci i partnerzy biznesowi są najważniejszym dobrem dla firmy. Pozwalają generować zyski i obniżać koszty. Zatem kluczowym jest zadbanie o nich w odpowiedni sposób - należy zbudować ich lojalność i przywiązanie do marki. Muszą wiedzieć, że warto z Tobą współpracować. Pomagają w tym programy lojalnościowe i afiliacyjne oparte na różnych mechanizmach. Nasi eksperci z chęcią pomogą Ci przygotować, zaplanować i przeprowadzić odpowiednie działania, dopasowane zarówno do Twoich potrzeb, jak i oczekiwań odbiorców. Dostarczymy Ci odpowiedniej wiedzy i narzędzi, ułatwiających zarządzanie relacjami.

To co wyróżnia nas od konkurencji to to, że podchodzimy całościowo do wszystkich kanałów komunikacji i jednocześnie każdy sklep internetowy traktujemy indywidualnie.

e-commerce Ideo Force

Nasi certyfikowani specjaliści, dzięki planowanym strategiom zwiększą sprzedaż Twoich produktów i usług, dotrą do precyzyjnie określonej grupy klientów wykorzystując wszystkie dostępne możliwości.

Dobór potrzeb do klientów

Sukces każdego sklepu internetowego uzależniony jest od jego klientów. Ważny jest każdy element prowadzenia sprzedaży online – od pierwszego kontaktu klienta ze sklepem, przez analizę jego zachowania, po działania posprzedażowe.

Gdy źle określimy grupę docelową, bądź będziemy ściągać niewłaściwy ruch na stronę – nie będzie on konwertował. Nieintuicyjny interfejs witryny sklepu może utrudniać decyzje zakupowe klientów. Z kolei jeżeli nie prowadzimy efektywnych działań remarketingowych/posprzedażowych, pozyskani klienci szybko mogą zapomnieć o naszym sklepie. Warto pamiętać, aby wszystkie wspomniane czynniki współpracowały ze sobą – wtedy mamy potencjał na finalny sukces.

Rozwiązania do prowadzenia sprzedaży online doradzane są naszym Klientom indywidualnie, w zależności od potrzeb. Nie działamy po omacku, bez wcześniejszego researchu – w szerokim gronie specjalistów dokładnie określamy jakie kanały najszybciej przyniosą pożądane efekty.

Dlaczego my

Z biegiem lat wypromowaliśmy i zwiększyliśmy sprzedaż wielu sklepom internetowym. Wykonaliśmy setki badań UX, kampanii w Google Ads i Facebook Ads,  optymalizacji SEO a także integracji z porównywarkami cenowymi. Wiemy jednak, że każdy właściciel czy manager sklepu, który przychodzi do Ideo Force ma własne problemy i wymaga indywidualnej opieki. Dlatego podchodzimy do każdego projektu i każdej e-commercowej kampanii z nowymi pomysłami i propozycjami. W Ideo Force łączymy wiedzę i doświadczenie z zakresu ecommerce z głęboką pasją do naszej pracy, aby dostarczać wyniki, które zachwycają naszych klientów.

Ponadto:

 • Do Twojej dyspozycji oddajemy naszych doświadczonych specjalistów. Osoby, które z pasją realizują kolejne projekty, dobierają najlepsze rozwiązania, a przede wszystkim znają się na tym co robią. Nieustannie śledzą i analizują zmieniające się oczekiwania rynku, panujące trendy oraz eksperymentują z nowymi możliwościami promocji.
 • Wiemy jak promować sklepy internetowe, podnosić ich rozpoznawalność, a przede wszystkim zwiększać ich sprzedaż. Nasze doświadczenie z e-commerce pozwoliło już wielu sklepom zwiększyć ruch i zyski. Na podstawie zdobytej wiedzy i osiągniętych kompetencji opracowaliśmy własną metodologię pracy ze sklepami internetowymi i generowania dla nich optymalnych wyników sprzedażowych.
 • W procesie tworzenia kierujemy się dobrem naszych klientów, dlatego dopasowujemy się do preferowanego modelu realizacji projektów. Rozumiemy, że każdy klient i projekt jest inny, a wszystkie decyzje podejmujemy w oparciu o dialog.
 • Jesteśmy powiązani z Ideo – znanym i cenionym dostawcą rozwiązań informatycznych oraz internetowych. Posiadamy szereg autorskich produktów oraz narzędzi z obszarów e-marketingu, e-biznesu oraz e-gov. Posiadamy wysokie kwalifikacje techniczne - oprócz wiedzy i kompetencji w zakresie pozycjonowania w naszym zespole posiadamy również programistów i webdeweloperów (HTML, PHP, SMARTY, React, JavaScript, ASP .NET, Python), grafików oraz administratorów serwerowych.
 • Każdy klient posiada swojego indywidualnego opiekuna, który łączy role kierownika projektów oraz doradcy ds. e-commerce. Opiekun jest odpowiedzialny za koordynację wszystkich prac, które są wykonywane dla sklepu internetowego - czyli pozycjonowanie, UX, kampanie płatne w Google Ads i Facebook Ads, atakze jesli jest taka potrzeba to także programistyka.
 • Motywacją wszystkiego, co robimy, jest pomoc w udanym projekcie. Chcemy, abyś zobaczył zwrot z inwestycji i osiągnął najlepsze możliwe wyniki dla swojej firmy. Twój sukces to nasz sukces.

Jesteśmy profesjonalną agencją e-marketingową specjalizującą się w e-commerce. Nasi klienci czerpią korzyści z wieloletniej wiedzy, najlepszych narzędzi i pasji do doskonalenia eCommerce. Wierzymy w diagnozowanie potencjalnych problemów i możliwości jeszcze przed ustaleniem spersonalizowanego planu lub oferty.

Efekty naszej pracy

Pracujemy zarówno dla dużych sklepów internetowych jak i tych dopiero rozpoczynająych swoją działalność. Na swoim koncie mamy wiele sukcesów związanych z ecommerce.

Oto przykłady niektórych z nich:

Jeden ze sklepów internetowych, którym zaczeliśmy się opiekować na początku roku w zasadzie od samego początku wspólpracy zauwazył zwiększenie zarówno ilości zamówień jak i ich wartości. Prezentujemy na to na print screenie z systemu Shoper:

Kolejny efekt naszej pracy przedstawia poniższy print screen z systemu Google Analytics. Pozycjonowany przez nas sklep ma przychody z ruchu organicznego z wyszukiwarek na pozomie blisko 1 mln złotych miesięcznie. Większość generuje wyszukiwarka Google.

efekty pozycjonowania sklepów

Innemu z obsługiwanych przez nas sklepów internetowych generujemy sprzedaż z 7 różnych kanałów - przedstawia to poniższy print screen z systemu Google Analytics:

Dla e-commerce zrobiliśmy dużo innych rzeczy - np.:

Warto zapoznać się z opisem naszych innych realizacji:

 • Pozycjonowanie dla iParts Sp. z o. o. - zajęliśmy się optymalizacją serwisu, doborem słów kluczowych, pozycjonowaniem oraz budową link popularity. Dzięki temu rosła świadomość marki i funkcjonalność samego serwisu. Zaprojektowaliśmy także szereg działań performance marketing, które zaktywizowały użytkowników serwisu i docelowo zwiększyły wskaźniki sprzedaży.
 • Zwiększanie sprzedaży dla dla Cobi SA - na potrzeby projektu opracowaliśmy strategię wizerunkową i komunikacyjną marki, dopasowaną do potrzeb konsumentów. Opiekowaliśmy się profilem social media, przygotowywaliśmy angażujące treści, fachowe artykuły i cenne porady. Całośc zostało zwieńczone skutecznym pozycjonowaniem na długi ogon fraz kluczowych.
 • Zwiększanie skuteczności e-commerce PSB Mrówka - zwiększyliśmy skutecznośc platformy e-commerce, zoptymalizowaliśmy ścieżkę zakupową klienta, a co najwazniejszepodnieśliśmy współczynnik konwersji i realizacji celów (zwięszyliśmy sprzedaż).

Jeden partner to wiele korzyści

Szybko, elastycznie i wszystko od jednego partnera! Jeden partner biznesowy to wiele korzyści - na przykład:

 • Generuj więcej sprzedaży i zwiększ bazę klientów.
 • Zwiększ ruch w swoim sklepie (poprzez prowadzone przez nas kampanie).
 • Zmaksymalizuj zwrot z inwestycji w wydatki marketingowe (takie jak PPC, marketing afiliacyjny, e-mail marketing czy pozycjonowanie) dzięki naszemu wsparciu optymalizacyjnemu.
 • Popraw doświadczenie użytkowników, a co za tym idzie spraw by polecali Twój sklep.
 • Popraw użyteczność sklepu poprzez testy wielowymiarowe, które możemy przeprowadzać.
 • Skup się na tym na czym się znasz, a marketing twojego sklepu zostaw nam – specjalistom! Ty rozwijaj bazę produktową, relacje z partnerami oraz zajmij się logistykom, a resztę zostaw nam.
 • Zyskaj czas - rozpoczynając współpracę masz pewność, ze zajmiemy się wszystkim.
 • Zyskaj dostęp do konsultanta - wyróżnia nas to, że oprócz prac nad sklepem w każdej chwili służymy naszym klientom radą. Z przyjemnością odpowiadamy na pytania i pomagamy podejmować właściwe decyzje e-marketingowe.

Jako agencja e-commerce generujemy sprzedaż w e-commerce, pomagamy, doradzamy. Dajemy elastyczność i partnerskie podejście!


Agencja e-commerce
Niezależnie jak dużą firmę prowadzisz i w jakiej branży działasz, wierzymy, że masz potencjał, który świadczy o Twojej wyjątkowości. Każda marka to wartość, która powinna być komunikowana potencjalnym klientom. Dla naszych klientów jesteśmy partnerem strategicznym - jesteśmy agencją e-commerce zdolną do obsługi sklepów internetowych w 360 stopniach działań e-marketingowych.

Jesteśmy profesjonalną agencją e-marketingową specjalizującą się w e-commerce. Nasi klienci czerpią korzyści z wieloletniej wiedzy, najlepszych narzędzi i pasji do doskonalenia eCommerce. Wierzymy w diagnozowanie potencjalnych problemów i możliwości jeszcze przed ustaleniem spersonalizowanego planu lub oferty.
Zapytaj o ofertę!