Podsumowanie działań Ideo Force w 2020

13 stycznia 2021
Rok 2020 za nami. Rok zmian i wyzwań. Z pewnością niełatwy, ale pokazujący, że sprawnie zarządzane firmy są w stanie odpowiednio reagować. W tym roku nie zabrakło szkoleń, wystąpień, udziału w programach, publikacji. Jakich? Zobacz podsumowanie!
Czytaj dalej

Dołączyliśmy do programu QUALID

25 listopada 2020
Rozwój digitalu niesie za sobą nie tylko szanse, ale i zagrożenia. Tworzenie rozwiązań stojących na straży jakości ma eliminować z rynku szkodliwe praktyki. Dlatego uczestniczmy w QUALID – programie, którego celem jest poprawa jakości reklamy cyfrowej.
Czytaj dalej

Nasi klienci w Rankingu Sklepów Internetowych 2020!

15 października 2020
11. edycja Ranking Sklepów Internetowych to szczególne podsumowanie, bo e-commerce w ostatnich miesiącach nabrało niespotkanego tempa i znaczenia. Sprzedaż online rośnie w siłę, ale miernikiem sukcesu są zawsze opinie klientów. Jak było w tym roku?
Czytaj dalej

Ideo Force na podium w konkursie PIAP

13 października 2020
Od kilkunastu lat tworzymy skuteczne koncepcje promocyjne dla marek z licznymi sukcesami na tym polu. Tym razem opracowaliśmy projekt kampanii promującej upominki reklamowe w ramach konkursu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych i… zajęliśmy II miejsce!
Czytaj dalej

Webinar w ramach Cyfrowych rewolucji mBanku

1 października 2020
Cykl bezpłatnych webinarów mBanku ma pomóc uczestnikom prowadzić biznes w Internecie. Wydarzenia odbywają się w ramach Cyfrowych rewolucji, w które jesteśmy zaangażowani. We wrześniu miał miejsce webinar prowadzony przez naszego eksperta ds. e-commerce.
Czytaj dalej

E-commerce Academy by Ideo Force

1 września 2020
E-commerce Academy by Ideo Force to inicjatywa naszych specjalistów, którzy uznali, że czas na stworzenie społeczności skupionej wokół tematów związanych z branżą handlu elektronicznego. Jeśli jeszcze nie jesteś członkiem grupy, zobacz dlaczego warto.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...12