Ideo Force partnerem konkursu mBanku

14 lipca 2021
W czerwcu tego roku wystartowała druga edycja konkursu Cyfrowe Rewolucje, organizowanego przez mBank. Ideo Force po raz drugi jest zarówno partnerem konkursu jak i sponsorem nagród.
Czytaj dalej

Podsumowujemy początek 2021 roku

17 maja 2021
Nowe wyzwania, projekty, wydarzenia branżowe i współprace. Dla naszego zespołu nic nie jest niemożliwe, dlatego też lubimy wyznaczać sobie nowe cele, które z łatwością osiągamy.
Czytaj dalej

Tydzień z Performance Marketingiem

5 marca 2021
Dyrektor zarządzający Ideo Force Wojciech Szymański podczas Tygodnia z Performance Marketingiem mówił o przychylności i nieprzychylności Google. Webinar odbył się w ramach Szkoły Gospodarki Cyfrowej organizowanej przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.
Czytaj dalej

Podsumowanie działań Ideo Force w 2020

13 stycznia 2021
Rok 2020 za nami. Rok zmian i wyzwań. Z pewnością niełatwy, ale pokazujący, że sprawnie zarządzane firmy są w stanie odpowiednio reagować. W tym roku nie zabrakło szkoleń, wystąpień, udziału w programach, publikacji. Jakich? Zobacz podsumowanie!
Czytaj dalej

Dołączyliśmy do programu QUALID

25 listopada 2020
Rozwój digitalu niesie za sobą nie tylko szanse, ale i zagrożenia. Tworzenie rozwiązań stojących na straży jakości ma eliminować z rynku szkodliwe praktyki. Dlatego uczestniczmy w QUALID – programie, którego celem jest poprawa jakości reklamy cyfrowej.
Czytaj dalej

Nasi klienci w Rankingu Sklepów Internetowych 2020!

15 października 2020
11. edycja Ranking Sklepów Internetowych to szczególne podsumowanie, bo e-commerce w ostatnich miesiącach nabrało niespotkanego tempa i znaczenia. Sprzedaż online rośnie w siłę, ale miernikiem sukcesu są zawsze opinie klientów. Jak było w tym roku?
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...12