Ideo Force wyróżnione w prestiżowym konkursie Power of Content Marketing

18 października 2021
Z ogromną radością informujemy, że zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowym konkursie Power of Content Marketing Awards w kategorii specjalnej Hub Contentowy!
Czytaj dalej

Ideo Force we współpracy z Ideo bada narzędzia e-commerce

12 października 2021
E-commerce rozwija się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Dynamizm, jaki obecnie obserwujemy sprawia, że branżę e-commerce czekają nowe wyzwania, dlatego firmy chcące odnieść sukces w internecie niejednokrotnie muszą korzystać z szeregu narzędzi.
Czytaj dalej

Czwarta edycja Konferencji Lunch z e-commerce za nami!

5 października 2021
8 prelekcji, 3 wystąpienia w ramach case study, 3 praktyczne warsztaty, networking i pyszny lunch. Za nami 4. edycja Konferencji Lunch z e-commerce, a więc czas na małe podsumowanie.
Czytaj dalej

Ideo Force wraz z Zyzio&Zuzia laureatem “e-Commerce Polska awards 2021”

1 października 2021
Za nami pełna emocji gala rozdania nagród IX edycji konkursu eCommerce Polska awards 2021 organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej.
Czytaj dalej

Ideo Force partnerem konkursu mBanku

14 lipca 2021
W czerwcu tego roku wystartowała druga edycja konkursu Cyfrowe Rewolucje, organizowanego przez mBank. Ideo Force po raz drugi jest zarówno partnerem konkursu jak i sponsorem nagród.
Czytaj dalej

Podsumowujemy początek 2021 roku

17 maja 2021
Nowe wyzwania, projekty, wydarzenia branżowe i współprace. Dla naszego zespołu nic nie jest niemożliwe, dlatego też lubimy wyznaczać sobie nowe cele, które z łatwością osiągamy.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...13