Ideo Force w gronie Pracodawców DIMAQ

24 maja 2023
Ideo Force otrzymało status Pracodawcy DIMAQ, co oznacza, że w naszym zespole pracują specjaliści, posiadający kwalifikacje, potwierdzone prestiżowym, międzynarodowym certyfikatem DIMAQ.
Czytaj dalej

Jesteśmy po gali wręczenia Diamentów Forbesa!

8 maja 2023
Pod koniec kwietnia Dyrektor Zarządzający Ideo Force – Wojciech Szymański oraz Wiceprezeska Zarządu – Joanna Tymowicz wzięli udział w uroczystej gali wręczenia Diamentów Forbesa.
Czytaj dalej

Kwiecień pełen branżowej wiedzy!

4 maja 2023
Za nami kwiecień, który niewątpliwie był dla nas miesiącem, sprzyjającym dzieleniu się wiedzą. Zorganizowaliśmy 2 branżowe webinary, z czego jeden wyłącznie dla naszych klientów, a drugi dla szerszego grona uczestników. Czego dotyczyły wydarzenia?
Czytaj dalej

Mateusz Bober prelegentem na konferencji txb.digital 2023!

21 kwietnia 2023
20 kwietnia w Poznaniu odbyła się konferencja txb.digital. W jej trakcie wystąpił m.in. nasz Senior UX/UI Designer Mateusz Bober, który wygłosił prelekcję pt. „Data driven UX, czyli optymalizacja User Experience w oparciu o dane”.
Czytaj dalej

Webinar o konfiguracji Google Analytics 4 już za nami

30 marca 2023
Webinar o konfiguracji Google Analytics 4 to już drugie branżowe wydarzenie, które zorganizowaliśmy w marcu. Tym razem zadedykowaliśmy je zarówno firmom, które dopiero planują wdrożenie GA4, jak i chcą sprawdzić, czy narzędzie działa prawidłowo.
Czytaj dalej

Zorganizowaliśmy webinar o sztuce pozycjonowania

17 marca 2023
W dniu 15 marca zorganizowaliśmy bezpłatny webinar pt. „Sztuka pozycjonowania. Czyli jak osiągnąć szczyt w Google?”. Wydarzenie poprowadził nasz ekspert ds. SEO – Piotr Krzyśko, który opowiedział o rozwiązaniach, wspierających pozycjonowanie e-commerce.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...20