Spotkajmy się na Kolbuszowa 2.0 #2

20 marca 2018
Popularyzacja na lokalnym rynku doświadczeń i wiedzy o interaktywnej rzeczywistości to inicjatywa, która ma nasze pełne poparcie.

Znów działamy z semKRK!

19 lutego 2018
Zawsze chętnie wspieramy inicjatywy służące wymianie wiedzy i doświadczeń z interaktywnej rzeczywistości!

Dwa nowe, rozszerzone wydania praktycznych publikacji

15 lutego 2018
Leksykon pozycjonowania i Content marketing – współczesny poradnik po marketingu treści już wkrótce ukażą się w nowej, rozbudowanej wersji, uzupełnionej o dawkę naprawdę wartościowej wiedzy.

Ekomersy 2017 rozdane!

7 grudnia 2017
E-commerce jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów gospodarki, także w Polsce. Wartość rynku rośnie, przybywa klientów, nowych sklepów, a także firm odpowiedzialnych za rozwój i promocję e-sklepów.

Rozpoczynamy współpracę z UTH

5 lipca 2017
Nie spoczywamy na laurach w naszym dążeniu do dzielenia się wiedzą. Ideo podpisało wstępną umowę partnerską z Uczelnią Techniczno – Handlową im. H. Chodkowskiej w Warszawie. Tym samym objęło patronat nad kierunkiem studiów Informatyka.

Studia podyplomowe z Ideo Force na WSE

7 czerwca 2017
Zawsze staramy się dzielić naszą wiedzą. Współpracujemy z uczelniami wyższymi patronując kierunkom studiów lub prowadząc zajęcia. Dlatego zostaliśmy partnerami kolejnej edycji studiów podyplomowych w zakresie e-marketingu na WSE w Krakowie.