Dołączamy do Allegro Ads Partner

19 października 2018
Allegro Ads to rozwiązanie pozwalające na prowadzenie efektywnych kampanii sprzedażowych na największym portalu aukcyjnym w Polsce. System jest nieustannie rozwijany, a grono współpracujących z Allegro agencji interaktywnych nieustannie się powiększa.

Ideo Force wśród partnerów Gali Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej

11 października 2018
8 października odbyła się ostatnia Kapituła Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Podczas obrad wybrano laureatów, których ogłoszenie nastąpi podczas uroczystej Gali, zaplanowanej na 18 października w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym G2A Arena.

Ideo Force na E-commerce Standard 2018

3 października 2018
E-commerce Standard 2018 za nami. Spotkanie branży stało się świetną okazją do wymiany poglądów dotyczących współczesnego funkcjonowania sklepów internetowych i wyznaczyło trendy rozwojowe przyszłości. Ideo Force znalazło się wśród gości wydarzenia.

E-marketing - studia podyplomowe pod patronatem Ideo Force

21 września 2018
Praca przy ambitnych projektach, obserwowanie narodzin nowych trendów, kreowanie rzeczywistości poprzez komunikację cyfrową i wiele innych niesamowitych wydarzeń to codzienność pracy w branży e-marketingowej. Brzmi dobrze? Zdecydowanie tak!

LinkedIn Local w Rzeszowie

30 lipca 2018
LinkedIn Local to świeża, międzynarodowa inicjatywa networkingowa. Dzięki niej osoby znające się wyłącznie z sieci LinkedIn mogą spotkać się twarzą w twarz, porozmawiać i wymienić doświadczeniami.

Ideo Force partnerem E-commerce Standard

18 lipca 2018
Już 25 i 26 września Warszawa stanie się niekwestionowaną stolicą sprzedaży online. E-commerce Standard to wydarzenie zrzeszające dziesiątki specjalistów z zakresu sprzedaży produktów i usług online. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć Ideo Force.