Intensywny październik w Ideo Force!

2 listopada 2023
Za nami bardzo intensywny miesiąc. W październiku uczestniczyliśmy w kilku branżowych wydarzeniach, sami także organizując jedno z nich. Byliśmy m.in. na Mobile Trends for Experts i Fashion Business Congress: E-commerce w modzie. Jednak to nie koniec...
Czytaj dalej

Łączymy teorię z praktyką. Stawiamy na edukację!

2 października 2023
Początek roku akademickiego to szczególny czas w naszej agencji, gdyż mocno angażujemy się w działalność dydaktyczną. Wspieramy merytorycznie kilka kierunków studiów. Sprawdź, na jakich uczelniach można nas spotkać.
Czytaj dalej

Wojciech Szymański wystąpił podczas XXIII Kongresu Profesjonalistów PR

27 września 2023
Prezes Zarządu Ideo Force - Wojciech Szymański, wystąpił podczas XXIII Kongresu Profesjonalistów PR. To prestiżowe, ogólnopolskie wydarzenie, którego celem jest integracja środowiska i edukowanie kolejnych pokoleń ludzi związanych z public relations.
Czytaj dalej

7. edycja Konferencji Lunch z e-commerce dobiegła końca!

12 września 2023
W piątek 8 września odbyła się 7. edycja Konferencji Lunch z e-commerce pt. „Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce”. Serdecznie zapraszamy na relację z przebiegu wydarzenia.
Czytaj dalej

Ideo Force świętuje jubileusz 10-lecia Izby Gospodarki Elektronicznej!

25 sierpnia 2023
W tym roku Izba Gospodarki Elektronicznej obchodzi 10-lecie swojej działalności. Z tej okazji zorganizowano wyjątkowy jubileusz, w którym uczestniczyli Prezes Zarządu Ideo Force - Wojciech Szymański oraz Wiceprezeska Zarządu – Joanna Tymowicz.
Czytaj dalej

Zorganizowaliśmy szkolenie z wykorzystania ChatGPT w marketingu i sprzedaży

8 sierpnia 2023
„Efektywne wykorzystanie ChatGPT do marketingu i sprzedaży w Twojej firmie” to tytuł szkolenia, które 25 lipca odbyło się w rzeszowskiej siedzibie Ideo Force. Warsztaty poprowadził nasz Creative & Content Manager – Paweł Szczyrek.
Czytaj dalej
1  2  3  4  5  6  7  8  9 ...22