Ideo Force partnerem E-commerce Standard

18 lipca 2018
Już 25 i 26 września Warszawa stanie się niekwestionowaną stolicą sprzedaży online. E-commerce Standard to wydarzenie zrzeszające dziesiątki specjalistów z zakresu sprzedaży produktów i usług online. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć Ideo Force.

Raport Strategiczny Internet 2017/2018

25 czerwca 2018
IAB Polska przygotowało 90 stronicowy Raport Strategiczny Internet 2017/2018 stanowiący kompendium wiedzy na temat nowych technologii i trendów panujących w obszarze całego Internetu obecnych na przełomie w/w lat.

„E-marketing – planowanie, narzędzia i praktyka” już w sprzedaży.

23 maja 2018
Na półki księgarni trafił nowy podręcznik napisany przez branżowych specjalistów. Powstał z myślą o realnym wsparciu dla dydaktyków oraz praktyków zajmujących marketingiem sieciowym.Wkład w jego powstanie miał Wojciech Szymański z Ideo Force.

Studiuj e-marketing pod okiem praktyków. Nowy kierunek pod patronatem Ideo Force

21 maja 2018
Wiedza, która nie ma potwierdzenia w praktyce, jest bezużyteczna. Wiemy o tym, dlatego jesteśmy gotowi dzielić się naszym doświadczeniem ze wszystkimi, którzy mają ambicję zostać specjalistami od promocji w sieci.

Social Media Week zawita do Polski

23 kwietnia 2018
Specjalistom i pasjonatom social media raczej nie trzeba przedstawiać tego wydarzenia. Jedna z największych imprez trafia w końcu do Polski!

Spotkajmy się na Kolbuszowa 2.0 #2

20 marca 2018
Popularyzacja na lokalnym rynku doświadczeń i wiedzy o interaktywnej rzeczywistości to inicjatywa, która ma nasze pełne poparcie.