Lunch z e-commerce

30 listopada 2018
Wiedza smakuje lepiej, gdy można się z nią dzielić, a jeszcze lepiej, gdy jej zdobywanie staje się okazją do pomagania. Tak było podczas Lunchu z e-commerce. 25 zł z każdego biletu przekazaliśmy na rzecz Fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

Prelekcja na Śniadaniu Biznesowym

22 listopada 2018
Jeśli śniadanie, to tylko w doborowym towarzystwie, najlepiej pasjonatów, którzy każdego dnia wykorzystują swą wiedzę, aby kreować nową rzeczywistość. Kierując się tym przekonaniem, Ideo Force objęło patronatem 7.edycję Śniadania Biznesowego w G2A Arenie.

Ideo Force na SemKRK #10

13 listopada 2018
9 listopada Kraków zamienił się w niekwestionowaną stolicę polskich semowców. To właśnie tutaj spotkali się liczni specjaliści zajmujący się budowaniem pozycji w sieci. Wśród nich obecny był również Wojciech Szymański, managing director Ideo Force.

Z wizytą na Wojnie Światów

9 listopada 2018
Teoria bez praktyki jest niewiele warta. Jeśli ktoś miał wątpliwości w tej kwestii, rozwiać je mógł w Krakowie podczas wydarzenia Wojna światów – zderzenie teorii z praktyka, podczas którego swoją wiedzą podzielił się Wojciech Szymański.

Ideo Force wśród partnerów IBM

8 listopada 2018
Realizacja celów naszych klientów to dla nas priorytet, dlatego nieustannie poszukujemy rozwiązań, które pozwalają wydajniej wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Nowych narzędzi w tym względzie dostarcza otrzymany status partnera IBM.

II edycja LinkedIn Local w Rzeszowie już za nami!

26 października 2018
LinkedIn Local to inicjatywa zacieśniania sieci kontaktów podczas spotkań na żywo. W lipcu zorganizowaliśmy 1. edycję wydarzenia w Rzeszowie. Cieszyło się dużym zainteresowaniem, dlatego następnym krokiem było… zorganizowanie kolejnego!