Ekomersy 2017 rozdane!

7 grudnia 2017
E-commerce jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów gospodarki, także w Polsce. Wartość rynku rośnie, przybywa klientów, nowych sklepów, a także firm odpowiedzialnych za rozwój i promocję e-sklepów.

Rozpoczynamy współpracę z UTH

5 lipca 2017
Nie spoczywamy na laurach w naszym dążeniu do dzielenia się wiedzą. Ideo podpisało wstępną umowę partnerską z Uczelnią Techniczno – Handlową im. H. Chodkowskiej w Warszawie. Tym samym objęło patronat nad kierunkiem studiów Informatyka.

Studia podyplomowe z Ideo Force na WSE

7 czerwca 2017
Zawsze staramy się dzielić naszą wiedzą. Współpracujemy z uczelniami wyższymi patronując kierunkom studiów lub prowadząc zajęcia. Dlatego zostaliśmy partnerami kolejnej edycji studiów podyplomowych w zakresie e-marketingu na WSE w Krakowie.

Mamy 5 specjalizacji Google AdWords

25 maja 2017
Naszą pracę traktujemy z pasją. Dążymy to poszerzania naszych kompetencji, zdobywania nowych umiejętności i aktualizacji wiedzy. Ostatnio do naszej „kolekcji” dołączyliśmy 5 specjalizację Google Adwords – reklamę video.

Jesteśmy partnerami semKRK

15 maja 2017
semKRK, to jedna z większych i bardziej popularnych cyklicznych spotkań branżowych w Polsce.W tym roku zostaliśmy partnerami tej imprezy!

Ideo Force dołącza do IAB Polska

8 maja 2017
IAB Polska jest częścią międzynarodowego stowarzyszenia skupiającego największe organizacje rynku interaktywnego. Z dumą możemy pochwalić się, że dołączyliśmy do tego prestiżowego grona.