Ideo Force wraz z Opak-System nominowani w konkursie e-Commerce Polska awards!

Nominacja wzbudziła w nas szereg pozytywnych emocji, gdyż w zeszłym roku, wraz z brandem Zyzio&Zuzia zostaliśmy laureatem tego konkursu, co było nie tylko docenieniem naszej pracy w obszarze e-marketingu, ale też niezwykle ważnym osiągnięciem w branży handlu elektronicznego.

Dostosuj się! Skuteczna strategia na niepewne czasy

Funkcjonowanie w erze postpandemicznej, rzeczywistość VUCA i szereg zmian zachodzących w otoczeniu biznesowym sprawia, że przewidzenie przyszłości nie jest łatwe, a efektywne prowadzenie e-biznesu wymaga posiadania skutecznej strategii. Oparcie na niej działań e-marketingowych pozwala firmom wyróżnić się spośród konkurencji i dotrzeć do docelowych klientów, a tym samym realizować zakładane cele biznesowe.

W tak niepewnej sytuacji liczy się zaufanie, zarówno to, którym klienci darzą sklepy internetowe, jak i to, którym firmy darzą nas – agencję, prowadzącą kompleksowe działania na rzecz promocji brandu w Internecie i maksymalizacji efektów, np. sprzedażowych.

Opak-System to jedna z wielu firm, które zaufały naszym ekspertom. Dzięki stworzeniu skutecznej strategii e-marketingowej i konsekwentnej realizacji jej założeń sprawiliśmy, że marka podnosi sprzedaż z miesiąca na miesiąc.

To właśnie za przygotowanie planu, który działa nawet w trudnych czasach, jury konkursu organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej, postanowiło wyróżnić naszą współpracę z Opak-System.

Zostaliśmy nominowani w kategorii: „Best adaptation to new digital reality B2B - podmioty średnie i duże”. 

To nie pierwsza nominacja Ideo Force w konkursie E-izby. W zeszłym roku zdobyliśmy nagrodę, w kategorii „Best adaptation to new digital reality”, będącą wynikiem skutecznych działań podjętych w ramach współpracy z marką Zyzio&Zuzia. Kapituła konkursu doceniła skuteczne rozwiązania, które wdrożyliśmy w celu zwiększenia efektywności sprzedaży w sklepie, w trudnym okresie pandemii.

E-Commerce Polska awards 2022 – konkurs dla innowacyjnych brandów

E-Commerce Polska awards to jedno z najważniejszych wydarzeń w branży handlu elektronicznego. Organizująca konkurs Izba Gospodarki Elektronicznej już po raz 10-ty uhonoruje firmy, prowadzące skuteczne działania w obszarze e-commerce. Konkurs cyklicznie odbywa się już od niemal dekady, w której trakcie branża zdążyła przejść ogromną transformację. Przede wszystkim liczba e-sklepów wciąż rośnie, a konkurencja jest znacznie większa niż jeszcze 10 lat temu, co wymaga podejmowania zaawansowanych działań.

Branża rozwija się wraz z nowymi sposobami promocji, które daje e-marketing. Dzisiaj sukces w sieci odnoszą głównie marki, dążące do synergii prowadzonych działań promocyjnych. Tę można osiągnąć tylko, przy zastosowaniu odpowiedniej strategii, dopasowanej do potrzeb i celów konkretnej firmy oraz skali jej działalności.

W Ideo Force prowadzimy zaawansowane działania digital marketingowe, promując marki z wykorzystaniem różnych metod i narzędzi. W przypadku Opak-System wykorzystujemy m.in. Google Ads i zajmujemy się pozycjonowaniem witryny klienta.

Jesteśmy dumni, że nasze działania zaowocowały nominacją w konkursie.

Laureaci tegorocznej edycji zostaną ogłoszeni już 22 września. To właśnie wtedy w Sound Garden Hotel w Warszawie, odbędzie się uroczysta Gala Dekady, w trakcie której dojdzie nie tylko do spotkania specjalistów z branży e-commerce, ale także podsumowania tego, jak świat e-handlu zmienił się na przestrzeni ostatnich 10 lat.