Jesteśmy partnerami semKRK

semKRK to cykliczna impreza gromadząca przedsiębiorców (w szczególności tych związanych z prowadzeniem działalności w sieci) oraz specjalistów od szeroko pojętej promocji w Internecie. Krakowskie spotkania utrzymane są w przyjemnej atmosferze barcampu, a same prelekcje toczą się dynamicznie, ponieważ każdy z występujących ma 20 minut na prezentację swojego tematu.

W czasie semKRK poruszane są zagadnienia związane z szeroko rozumianą promocją w internecie. Wybitni specjaliści prezentują konkretne przypadki kampanii marketingowych, w których udało się osiągnąć ciekawe rezultaty lub rozwiązać jakiś szczególny problem. Dzielą się swoimi doświadczeniami oraz spostrzeżeniami. W ten sposób spotkanie to nie tylko wymiana wiedzy ale i praktycznych porad, które można wykorzystać przy własnych projektach.

14 czerwca 2017 roku w Starej Zajezdni w Krakowie odbędzie się już 6. edycja semKRK, której jesteśmy partnerami. Podczas prelekcji pojawią się takie znane nazwiska jak Anna Janiszewska, Łukasz Chwiszczuk, Karol Dziedzic, Maciej Lewiński czy Artur Strzelecki.

 

semKRK 2017 materiał promocyjny