Webinary Ideo Force zostały objęte certyfikacją DIMAQ

Miło nam poinformować, że webinary Ideo Force zostały objęte certyfikacją DIMAQ!

Nasze webinary to cykl bezpłatnych szkoleń online skierowanych do przedstawicieli biznesu, które w przystępny i praktyczny sposób wykorzystują potencjał marketingu w celu generowania wymiernych korzyści i wspierania rozwoju Twojego biznesu.

Spotkania odbywają się regularnie przez cały rok, a w każdym z naszych webinarów skupiamy się na innej istotnej tematyce z zakresu digital marketingu, dostarczając praktycznej wiedzy w przystępnej formie.

Najbliższy webinar odbędzie się już 23 maja, w trakcie którego Mateusz Bober, Team Leader działu UX & Analytics, oraz Maciej Skrzelewski, ekspert ds. programów lojalnościowych z Motivation Direct porozmawiają o „Trackowaniu użytkownika online i offline w erze cookieless”.

Poznaj korzyści z uczestnictwa w naszych webinarach

Uczestnictwo w webinarach Ideo Force przynosi dodatkowe korzyści. Dzięki akredytacji DIMAQ, posiadacze certyfikatu mogą zdobyć 2 punkty recertyfikacyjne za każdy udział w naszym szkoleniu.

DIMAQ to międzynarodowy standard kwalifikacji w digital marketingu, dostępny w Polsce oraz w 8 innych krajach europejskich.