Zacieśniamy współpracę z agencją PR Exacto

Wierzymy, że w biznesie liczy się synergia. Tę można osiągnąć m.in. dzięki współpracy ekspertów z różnych obszarów, których wiedza, doświadczenie oraz umiejętności są istotne z perspektywy realizacji celów biznesowych interesariuszy.

Firmą, z którą współpracujemy od dłuższego czasu, jest agencja PR Exacto, specjalizująca się w realizacji projektów badawczych, tworzeniu strategii oraz prowadzeniu działań komunikacyjnych, a w szczególności tych, związanych z zarządzaniem kryzysowym w organizacji.

Od wielu lat wspólnie pracujemy przy realizacji określonych projektów, dostarczając klientom m.in. rozwiązania z zakresu public relations, czy employer brandingu. Łączenie kompetencji pozwala nam na holistycznie podejście do potrzeb klientów i rozwiązywanie problemów, z którymi zmagają się ich firmy.

Teraz otwieramy jednak zupełnie nowy rozdział współpracy. Postanowiliśmy połączyć nasze kompetencje e-marketingowe, public relations oraz badawcze!

 

Aby integracja naszych kompetencji była jeszcze bardziej efektywna, a wymiana know-how pomiędzy spółkami, odbywała się zarówno na poziomie strategicznym, jak i operacyjnym, Wojciech Szymański – Dyrektor Zarządzający Ideo Force, objął stanowisko Wiceprezesa Zarządu w Exacto.

Jesteśmy pewni, że dołączenie Wojciecha do zarządu Exacto, wzmocni transfer wiedzy pomiędzy organizacjami, rozwinie kompetencje naszych zespołów i przyczyni się do budowy przewagi konkurencyjnej na coraz bardziej wymagającym  rynku.

Ideo Force & Exacto - łączymy mądrość strategiczną z digitalem!

Zacieśnienie współpracy pomiędzy Ideo Force i Exacto to połączenie nie tylko zróżnicowanych kompetencji dwóch zespołów agencyjnych, ale też doświadczenia dwóch organizacji, wyznających podobne cele i wartości.

W naszej pracy skupiamy się przede wszystkim na dostarczaniu wysokiej jakości usług, rozwijaniu umiejętności i pogłębianiu wiedzy, dzięki czemu realizujemy wymagające cele jakie stawiają przed nami nasi klienci.

Łącząc kompetencje z Exacto, integrujemy usługi digitalowe z działaniami, dotyczącymi budowy wizerunku, komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, zarządzania kryzysowego oraz employer brandingu, doskonaląc tym samym ofertę agencji.

Agencję Exacto tworzy zespół ekspertów, posiadających wiedzę i doświadczenie, w zakresie przygotowania, prowadzenia i moderowania zaawansowanych projektów komunikacyjnych. Agencja zajmuje się m.in. wdrażaniem strategii promocji i komunikacji, a jej atutem, jest posiadanie własnego Działu Badań i Analiz Strategicznych, w którym realizowane są zaawansowane badania (np. satysfakcji pracowników, czy wizerunku marki), a także specjalistyczne audyty (m.in. audyt komunikacyjny).

Jesteśmy pewni, że połączenie kompetencji digital marketingowych, badawczych oraz komunikacyjnych, zapewni kompleksowe wsparcie wielu firmom, funkcjonującym zarówno w świecie online, jak i offline.