Asystent Kierownika Projektów e-Marketingowych

Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków:

W pierwszych 4 miesiącach:

Będziesz wsparciem starszych kolegów w prowadzeniu kampanii marketingowych oraz bieżącej obsłudze klientów. Na początku do Twoich zadań będzie należeć przygotowywanie raportów z przeprowadzonych prac dla naszych Klientów. Tak, abyś mógł zapoznać się z naszym sposobem działania. Z czasem dojdzie obsługa projektu w wewnętrznych systemach, zdobywanie zasobów i materiałów niezbędnych do realizacji przyjętych strategii marketingowych, zlecanie zadań do konkretnych specjalistów zgodnie z media planem, pilnowanie terminów i kosztów. Dodatkowo, będziesz tworzyć prezentację handlowe oraz uczestniczyć w spotkaniach z Klientami wraz z dyrektorem handlowym lub innymi PM.

Po 4 miesiącach:

Dostaniesz pierwsze swoje projekty e-marketingowe do poprowadzenia pod okiem kolegów z pokoju.

Po 12 miesiącach:

Będziesz gotowy do samodzielnego prowadzenie kompleksowych projektów e-marketingowych, analizowania potrzeb klientów, doradzania usług oraz ich aktywnej sprzedaży.

Szukamy osób, które:

  • posiadają wiedzę w zakresie technologii internetowych i marketingu internetowego. Jeśli nie masz doświadczenia, ale ogarniasz marketing w teorii, nie bój się aplikować. Dajemy szansę na zdobycie doświadczenia u nas,
  • znają język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
  • biegle obsługują pakiet MS Office,
  • są samodzielne i posiadają duże zdolności w organizacji pracy własnej,
  • posiadają czynne prawo jazdy kat B, które niezbędne jest podczas naszych niezapomnianych delegacji,
  • szukają stanowiska, które daje perspektywy rozwoju,
  • są pracowite, chcą się uczyć i gromadzić doświadczenie,
  • sumiennie podchodzą do powierzanych zadań,
  • są gotowe na częste zadania ad hoc.

Oferujemy:

  • udział w wielu ciekawych projektach wymagających kreatywnego podejścia do tematu,
  • nabieranie doświadczenia w zarządzaniu projektami i zasobami ludzkimi,
  • rozwój umiejętności i kompetencji,
  • pracę pod okiem doświadczonych specjalistów,
  • odpowiednie wynagrodzenie i możliwość awansu,
  • miłą atmosferę pracy i przyjazne podejście do pracownika,
  • atrakcyjny pakiet benefitów pracowniczych.

Miejsce pracy:

  • Rzeszów

Sposób aplikacji:

  • Zapraszamy do aplikacji poprzez przycisk: Aplikuj na to stanowisko
  • Jeśli wolisz wysłać maila, zachęcamy do przesłania CV na adres: praca // ideoforce.pl
  • W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko.
  • Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Force Sp. z o.o.

Zapoznaj się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji