Młodszy Specjalista Google Ads

Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Zakres obowiązków:

W pierwszych 4 miesiącach:

Zapoznasz się z obsługą systemu reklamowego Google Ads w stopniu podstawowym. Wdrożymy Cię w nasze wewnętrzne procedury związane z realizacją płatnych kampanii reklamowych, raportowanie. Pokażemy jak tworzyć i zarządzać kampaniami w sieci wyszukiwania Google i sieci reklamowej Google, wytłumaczymy Ci jak mierzyć skuteczność reklam i optymalizować kampanie.

W tym czasie będziemy wymagali zdobycia przynajmniej jednego certyfikatu Google Ads.

Po 4 miesiącach:

Dostaniesz do samodzielnego poprowadzenia kilku kampanii reklamowych Google Ads oraz zapoznasz się z nowymi systemami reklamowymi takimi jak Facebook Ads, Linkedin Ads pod okiem kolegów z pokoju.

Po 12 miesiącach:

Będziesz posiadał wiedzę i doświadczenie umożliwiające przygotowywanie strategii, harmonogramów oraz wycen kompleksowych kampanii w zakresie performance marketingu, a także ich samodzielne prowadzenie.

Nasze oczekiwania od kandydata:

  • mile widziana wiedza w zakresie technologii internetowych i marketingu internetowego (teoretyczna też jest ok, dajemy szansę na zdobycie doświadczenia u nas),
  • podstawowa znajomość systemu reklamowego Google Ads i/lub Facebook Ads,
  • biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, zwłaszcza Excela,
  • analityczne myślenie,
  • pozytywne nastawienie oraz chęć rozwoju,
  • samodzielność,
  • prawo jazdy kat B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Jeśli dołączysz do naszego zespołu, możesz liczyć na:

  • rozwój umiejętności, kompetencji i nabieranie doświadczenia,
  • rozbudowany pakiet dofinansowań i benefitów pracowniczych,
  • bycie członkiem zespołu zarządzanego przez wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę,
  • przyjazną atmosferę pracy i zachowanie work/life balance,
  • realizację ciekawych projektów dla znanych marek,
  • wynagrodzenie rosnące adekwatnie do umiejętności.

Miejsce:

  • Rzeszów
  • Krosno
  • zdalnie

Sposób aplikacji:

  • Zapraszamy do aplikacji poprzez przycisk: Aplikuj na to stanowisko
  • Jeśli wolisz wysłać maila, zachęcamy do przesłania CV na adres: praca // ideoforce.pl
  • W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko.
  • Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.
  • Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Force Sp. z o.o.

Zapoznaj się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji