Specjalista Google Ads

Dołącz do naszego zespołu Wyślij CV i list motywacyjny

Obowiązki osoby zatrudnionej:

  • Planowanie i realizacja długofalowych strategii i harmonogramów kampanii Google Ads, Facebook Ads, Bing Ads oraz innych systemów reklamowych Self-Service.
  • Tworzenie konta Google Ads, Facebook Ads, Bing Ads oraz innych systemów reklamowych Self-Service.
  • Konfigurowanie zaawansowanych kampanii oraz ich stała optymalizacja.
  • Stała analiza, mierzenie konwersji oraz raportowanie prowadzonych działań na podstawie narzędzi analitycznych.
  • Inicjatywa w proponowaniu i wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Dokonywanie analizy zawartości danego serwisu internetowego.
  • Nadzorowanie kosztów i budżetów kampanii.

Wymagania:

  • Wiedza w zakresie technologii internetowych i marketingu internetowego.
  • Znajomość systemu reklamowego Google Ads i/lub Facebook Ads.
  • Biegła znajomość obsługi pakietu MS Office, zwłaszcza Excela.
  • Analityczne myślenie.
  • Pozytywne nastawienie oraz chęć rozwoju.
  • Samodzielność.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Rozwój umiejętności, kompetencji i nabieranie doświadczenia.
  • Rozbudowany pakiet dofinansowań i benefitów pracowniczych.
  • Bycie członkiem zespołu zarządzanego przez wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrę.
  • Przyjazną atmosferę pracy i zachowanie work/life balance.
  • Realizację ciekawych projektów dla znanych marek.
  • Wynagrodzenie rosnące adekwatnie do umiejętności.

Sposób aplikacji:

Zapraszamy do przesłania swojego CV na nasz adres: praca // ideoforce.pl

W temacie e-maila podaj: nazwę stanowiska, na jakie aplikujesz oraz swoje imię i nazwisko.

Prosimy również o nazwanie w ten sam sposób dołączonych plików.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Force Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 36 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Force Sp. z o.o.

Zapoznaj się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych w procesie rekrutacji