Employer Branding

"Bardziej efektywne jest robienie czegoś naprawdę wartościowego, niż liczenie na to, że logo lub nazwa zrobi to za Ciebie". J.Cohen

Sukces często zależny jest od odpowiedzialnych i uzdolnionych pracowników. Gdzie ich znaleźć? W Internecie! Pomagamy budować efektywne strategie Employer Brandingowe, które przyciągają talenty.

Joanna Tymowicz
Joanna Tymowicz
Client Service Director
  • +48 17 860 21 86 (wew.: 190)
Napisz do mnie

Badanie wizerunku firmy

Tworzenie wydajnej strategii employer brandingowej to proces, który musi zostać poprzedzony odpowiednim rozeznaniem w stosunkach panujących w obrębie firmy. Któż natomiast może więcej powiedzieć o pracodawcy niż osoby, zatrudnione w danym przedsiębiorstwie? W celu lepszego poznania drzemiącego w niej potencjału przeprowadzamy zaawansowane audyty pozwalające ocenić znajomość, rozpoznawalność i ocenę marki, zarówno wewnątrz organizacji, jak i poza jej strukturami. Zapewniamy kompleksowe badanie i analizę bieżącej sytuacji marki.

Dowiedz się więcej nt. naszej oferty w zakresie badania wizerunku marki pod kątem employer brandingu.

Komunikacja wewnętrzna

Dzieki ścisłej współpracy z Ideo nasza oferta obejmuje również opracowywanie i wdrażanie dedywanych narzędzi do komunikacji wewnętrznej tj. intranet, newsletter, dedykowane aplikacje. Na potrzeby realizacji kampanii wykonujemy wszelkie materiały - graficzne i contentowe.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Komunikacja wewnętrzna.

Kampanie rekrutacyjne i wizerunkowe

Dbamy o zewnętrzny wizerunek. Kreujemy go poprzez działania w social media, content marketing oraz video marketing. Przygotowujemy dedykowane landing pages oraz podejmujemy niestandardowe rozwiązania, jak grywalizacje, konkursy itd. Najlepszy obraz firmy to taki, który działa kusząco na pracowników. Kampanie kierowane do ściśle określonych grup odbiorców pozwalają dotrzeć do najbardziej utalentowanych i pożądanych kandydatów i aktywnie budować pozycję firmy. Na potrzeby klientów tworzymy persony pozwalające zwizualizować cechy potencjalnych pracowników oraz opracowujemy indywidualne, wielokanałowe strategie komunikacji z nimi.

Nasze działanie nie kończy się wraz z opracowaniem i zrealizowaniem strategii. Oferujemy kompleksowy monitoring Internetu. Sieć to przestrzeń, która jest bezustannie aktywna. Bieżący nadzór nad pojawiającymi się wzmiankami pozwala zapobiegać kryzysom i kształtować wizerunek marki w czasie rzeczywistym.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Kampanie rekrutacyjne i wizerunkowe.

Działamy również offline

Realizujemy również działania offline. Projektujemy i wykonujemy dedykowane roll-upy, zapewniamy obsługę eventów, pomagamy w odpowiednim doborze gadżetów promocyjnych. Działania poza Internetem pozwalają uzupełnić i wykreować całościowe wyobrażenie, który przyciągnie atrakcyjnych pracowników i zapewni długofalowy  sukces.

Zapytaj o ofertę